🚨 اخبار ارز دیجیتال

SEC برای حل و فصل دعوی تجارت داخلی مدیر محصول Coinbase به “توافق اصولی” رسید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ایشان و نیکیل وحی پس از دستگیری توسط مقامات آمریکایی در ژوئیه ۲۰۲۲ به اتهامات مربوط به تجارت داخلی اعتراف کردند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در حال حل و فصل شکایت علیه مدیر محصول سابق Coinbase Global است که متهم به تجارت داخلی است.

در پرونده ای به دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه غربی واشنگتن در ۳ آوریل، SEC گفت که به “توافق اصولی” با ایشان واهی رسیده است. یکی از کارمندان سابق کوین بیس، به همراه برادرش نیکیل وحی و همکارش سمیر رامانی، از اطلاعات طبقه بندی شده به دست آمده از صرافی های ارزهای دیجیتال برای سود بردن از فهرست جدیدی از توکن ها به ارزش بیش از ۱ میلیون دلار استفاده کردند.

در این پرونده آمده است: “یک توافق پیشنهادی که توسط کارکنان SEC توصیه می شود باید در SEC بررسی شود و توسط کمیسر SEC قبل از ارائه به دادگاه برای تایید تایید شود. این روند می تواند چندین هفته طول بکشد.”

مقامات ایشان و نیکیل را در ژوئیه ۲۰۲۲ به دلیل تلاش برای پرواز به هند دستگیر کردند. بر اساس یک پرونده در ۳ آوریل، کمیسیون SEC با نیکیل، که در ژانویه به ۱۰ ماه زندان محکوم شد، “بحث حسن نیت” داشته است.

شکایت علیه برادران واهی یکی از اولین مواردی است که مربوط به معاملات خودی در یک صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال ایالات متحده قبل از اعلام ورشکستگی پلتفرم هایی مانند FTX و سلسیوس است. شکایت اصلی ادعا می کند که ایشان به عنوان مدیر محصول از آگوست ۲۰۲۱ تا مه ۲۰۲۲، به اطلاعات مربوط به لیست ارزهای دیجیتال در صرافی های تحت کنترل کوین بیس دسترسی داشته است. با فهرست شدن در کوین بیس، انتظار می رفت که قیمت جهش کند.

مربوط: Coinbase پرونده مختصری در دعوی SEC Wahi ارائه کرد و گفت که اوراق بهادار نفروخته است، اما می خواهد

در این مورد قابل توجه در زمینه سرکوب ارزهای دیجیتال توسط SEC، رگولاتور ۹ توکن را تحت عنوان “اوراق دارایی رمزنگاری” تحت اختیار خود برچسب گذاری کرد. سپس SEC در ماه مارس اخطاریه ولز به خود Coinbase صادر کرد و در مورد اقدامات اجرایی احتمالی هشدار داد. مدیر ارشد حقوقی صرافی، پل گروال، گفت که این اطلاعیه علیرغم گفتگوهای متعدد با مقامات SEC صادر شده است.

مجله: روشن کردن: تجارت داخلی با استفاده از ارز مجازی هدفمند است

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا