🚨 اخبار ارز دیجیتال

SEC با طرح تجدید ساختار سلسیوس مخالف است و در مورد Coinbase ابراز نگرانی می کند

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس و پل گروال، مدیر ارشد حقوقی، بیانیه مشترکی منتشر کردند که اساس SEC را در چالش ۲۲ سپتامبر زیر سوال برد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) طرح تجدید ساختار شبکه سلسیوس را به چالش کشیده است که تا حدی بر اساس دعوای حقوقی جاری خود تنظیم کننده با صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس است.

در پرونده ۲۲ سپتامبر در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک، SEC چالش ها و رزروهای محدودی را برای طرح سازماندهی مجدد پیشنهادی سلسیوس ارائه کرد. چهارمین اصلاحیه طرح ورشکستگی در ۱۵ اوت و پس از پیشنهاد اولیه در اسفند ارائه شد، اما مورد تایید قرار نگرفت.

مکمل طرح تجدید ساختار، یک قرارداد خدمات توزیع با کوین بیس را پیشنهاد کرد و سلسیوس درخواست کرد که مهر و موم شود. SEC در چالش خود گفت که این تراکنش می تواند کوین بیس را ملزم به ارائه «خدمات بسیار فراتر از خدمات یک فروشنده» کند، که در دعوای مدنی کمیسیون مطرح شده در ژوئن مطرح شد. او ادعا کرد که امکان ارائه خدماتی وجود دارد.

در این پرونده آمده است: «بدهکاران تأیید کرده‌اند که علی‌رغم اینکه در توافقنامه کوین‌بیس برعکس است، کوین‌بیس قصد ندارد خدمات دلالی به بدهکاران ارائه دهد.» با این حال، این دادگاه نباید ملزم به تایید معامله ای باشد در صورتی که شرایط مادی وجود نداشته باشد یا ناسازگار باشد.

طرح تجدید ساختار سلسیوس از ماه مارس ادامه دارد، در حالی که کوین بیس با شکایت SEC به اتهام ارائه اوراق بهادار ثبت نشده مواجه است. برایان آرمسترانگ، مدیر اجرایی کوین بیس و پل گروال، مدیر ارشد حقوقی، در ۲۵ سپتامبر در X صحبت کردند. گفت صرافی اعلام کرد که در تلاش برای بازگرداندن وجوه کاربران به همکاری با سلسیوس افتخار می کند.

مربوط: سلسیوس پیشنهاد Novawolf را برای خروج از ورشکستگی انتخاب می کند

شکایت دادگاه ورشکستگی پس از آن صورت گرفت که سلسیوس قراردادی را با Core Scientific اعلام کرد که بر اساس آن شرکت ماینینگ مراکز داده ماینینگ را در ازای ۱۴ میلیون دلار پول نقد به سلسیوس می‌فروشد و دو شرکت موافقت کردند که تمام قوانین موجود را حل کنند. Core Scientific گفت سلسیوس از زمان اعلام ورشکستگی در ژوئیه ۲۰۲۲ نتوانسته است پرداخت کند.

در ماه اوت، یک دادگاه ورشکستگی با سلسیوس موافقت کرد تا برگه‌های رأی دیجیتالی برای رأی‌گیری در مورد طرح سازماندهی مجدد خود در ماه اکتبر ارسال کند. جلسه بعدی پرونده ورشکستگی ۱۴ مهرماه برگزار می شود.

مجله: تیفانی فانگ درجه سانتیگراد، FTX و نیویورک پست را به آتش کشید: تالار آتش


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا