اخبار ارز دیجیتال

SEC مهلت درخواست برای ARK 21Shares، VanEck Spot Ether ETF را به تعویق انداخت.

کمیسیون همچنین یک تمدید را تا ۲۶ سپتامبر برای تصمیم گیری در مورد برنامه های کاربردی ETF بیت کوین از ARK 21Shares و GlobalX مشخص کرد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تصمیم گیری در مورد تأیید برنامه صندوق قابل معامله در بورس اسپات اتر (ETH) از ARK 21Shares و VanEck را به تاخیر انداخته است.

در اطلاعیه جداگانه‌ای که در ۲۷ سپتامبر ارسال شد، SEC اخطار طولانی‌تری درباره تأیید تغییر قانون پیشنهادی که به VanEck و ARK 21Shares’ Spot ETH ETF در صرافی Cboe BZX اجازه می‌دهد یا خیر صادر کرد. او گفت که دوره‌ای را مشخص خواهد کرد. . کمیسیون گفت که هیچ نظر عمومی در مورد هیچ یک از این پیشنهادها دریافت نکرده است و مهلت‌های تاخیر یا تصمیم‌گیری‌های بیشتر را به ترتیب تا ۲۵ و ۲۶ دسامبر تمدید کرد.

کمیسیون SEC گفت: “کمیسیون معتقد است که مناسب است یک دوره طولانی تر برای اقدام در مورد تغییرات قوانین پیشنهادی مشخص شود تا زمان کافی برای بررسی تغییرات قوانین پیشنهادی و مسائل مطرح شده در آن وجود داشته باشد.”

این تاخیر در همان روزی رخ می دهد که بورس اوراق بهادار نزدک یک تغییر قانون پیشنهادی را به SEC ارائه کرد تا یک ETF مخلوط اتر (ترکیب دارایی های فیزیکی اتر با قراردادهای آتی) را فهرست کند. تغییرات قانون پیشنهادی به Arca بورس نیویورک برای Grayscale Ethereum Futures Trust و HashDex Bitcoin Futures ETF و به Cboe BZX Exchange برای فرانکلین بیت کوین ETF نیز در ۲۷ سپتامبر ارائه شد.

در ۲۶ سپتامبر، SEC اعلام کرد که مدت زمان تصمیم گیری در مورد برنامه های کاربردی ETF بیت کوین (BTC) از ARK 21Shares و GlobalX را تمدید می کند. کمیسیون هفته ها قبل از مهلت بعدی برای هر دو وسیله سرمایه گذاری اخطاریه ارسال کرد و تصمیم نهایی در مورد ETF سهام ARK 21 را تا ژانویه به تعویق انداخت.

مربوط: قانونگذاران ایالات متحده از رئیس SEC می‌خواهند «فوراً» ETF بیت‌کوین را تأیید کند.

کتی وود، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت مدیریت سرمایه گذاری ARK، در ماه آگوست گفت که اگر کمیسیون بورس و اوراق بهادار با تصویب ETF های نقطه ای پیش برود، به شرکت های خاصی نسبت به سایرین در بازار برتری می دهد. زمان برای جلوگیری از این اظهارات او قبل از اینکه Grayscale Investments بر سر برنامه بیت کوین ETF Spot ETF خود در نبرد حقوقی با SEC پیروز شود، بیان شد که احتمالاً مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

تا کنون، SEC هیچ ETF رمزنگاری نقطه‌ای را در ایالات متحده تایید نکرده است، اما اجازه فهرست ETF‌های آتی مرتبط با رمزنگاری و ETF‌های آتی بیت‌کوین را داده است. آخرین مهلت بعدی برای برنامه های ETF رمزنگاری نقطه ای از شرکت هایی مانند BlackRock، WisdomTree، Invesco Galaxy، Valkyrie، Bitwise و Fidelity برای ماه اکتبر برنامه ریزی شده است.

مجله: کارآگاه بلاک چین: سقوط کوه گوکس شاهد تولد Chainalysis بود


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا