اخبار ارز دیجیتال

SEC انقضای ETF بیت کوین ARK 21Shares Spot را تا ژانویه به تعویق انداخت

کمیسیون 60 روز دیگر را برای بررسی فهرست کردن وسیله نقلیه سرمایه گذاری ARK 21Shares در بورس CBOE BZX با مهلت نهایی تا 10 ژانویه اعطا کرد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) حداکثر زمانی را که رگولاتور مجاز است برای تصمیم گیری در مورد صندوق معامله شده بورس (ETF) Spot Bitcoin (BTC) ارائه شده توسط ARK 21Shares صرف می کند.

در اطلاعیه 26 سپتامبر، SEC گفت که چارچوب زمانی طولانی تری را برای تایید یا رد تغییر قانون پیشنهادی که به ARK 21Shares اجازه می دهد BTC ETF را در صرافی Cboe BZX نشان دهد، مشخص می کند. این کمیته آخرین بار در 11 اوت به تعویق افتاد و به رگولاتورها تا 11 نوامبر فرصت داد تا تصمیم بگیرند که آیا تصمیم را تأیید یا رد کنند یا دوباره آن را به تعویق بیاندازند.

مشخص نیست که چرا SEC یک دوره طولانی 45 روزه قبل از مهلت تعیین سرنوشت ETF بیت کوین را مشخص کرده است. رگولاتورها معمولاً تا چند روز قبل از پایان مهلت برای درخواست تاخیر منتظر ماندند. با در نظر گرفتن 60 روز اضافی برای در نظر گرفتن عرضه سهام ARK 21، آخرین مهلت SEC 10 ژانویه، 240 روز پس از تشکیل پرونده می 2023 است.

«کمیسیون تشخیص داده است که مناسب است قبل از صدور دستور تأیید یا رد تغییر قانون پیشنهادی، یک دوره طولانی‌تر مشخص شود تا زمان کافی برای بررسی تغییر قانون پیشنهادی داده شود.» […] و مسائل مطرح شده در آن،” SEC گفت.

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا