🚨 اخبار ارز دیجیتال

SEC تصمیم گیری گزینه BlackRock Spot Bitcoin ETF را به تعویق انداخت

فهرست

  • دوره بررسی تمدید شده
  • مبارزه قانونی گری اسکیل

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از تمدید دوره بررسی قانون پیشنهادی Nasdaq ISE، LLC برای فهرست بندی و گزینه های معاملاتی در iShares Bitcoin Trust خبر داد.

این پیشنهاد که برای اولین بار در ۹ ژانویه ارائه شد، برای معرفی معاملات آپشن برای iShares Bitcoin Trust بود، حرکتی که توجه و نظرات را در جوامع مالی و ارزهای دیجیتال به خود جلب کرد.

دوره بررسی تمدید شده

تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای به تعویق انداختن تصمیم خود پس از یک دوره بررسی اولیه ۴۵ روزه پس از انتشار پیشنهاد اتخاذ شد.

این تمدید به SEC تا ۲۴ آوریل فرصت می‌دهد تا تغییر قانون پیشنهادی را تأیید، رد یا به بررسی بیشتر ادامه دهد.

این حرکت نشان می‌دهد که SEC به زمان بیشتری برای ارزیابی کامل نتایج و بازخورد عمومی نیاز دارد، که برای آن پنج نظر دریافت کرد.

مبارزه قانونی گری اسکیل

در روایتی مرتبط، Grayscale Investments پس از رد شدن معامله گزینه‌ها برای Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) به اقدام قانونی احتمالی علیه SEC اشاره کرد.

Grayscale در جستجوی برابری با سایر محصولات مالی است و تأکید می کند که رد SEC به منزله رفتار ناعادلانه با سرمایه گذاران است و جذابیت محصول را محدود می کند.

این شرکت استدلال می‌کند که تایید قبلی SEC مبنی بر معاملات گزینه‌ها برای ETFهای آتی بیت‌کوین، سابقه‌ای را ایجاد می‌کند که باید به GBTC تعمیم داده شود و مزایای معاملات گزینه‌ها را در افزایش کشف قیمت، ناوبری بازار و پوشش ریسک سرمایه‌گذاری نشان می‌دهد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا