اخبار ارز دیجیتال

SEC قصد دارد تا فروشندگان رمزنگاری، کارگزاران و عوامل انتقال را تحت راهنمای آزمون ۲۰۲۴ بررسی کند.

SEC اولویت های بررسی را بر اساس بازخورد بررسی کنندگان و ورودی سرمایه گذاران و صنعت تعیین می کند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده گزارش اولویت‌های بررسی سال ۲۰۲۴ خود را در ۱۶ اکتبر منتشر کرد. بخش بررسی آژانس برای بیش از یک دهه گزارش های مشابهی را برای اطلاع ثبت کنندگان از خطرات جدید مورد علاقه منتشر کرده است. از جمله به دلالان و دلالان ارز مجازی اطلاع رسانی شده است.

بر اساس این گزارش، بخش بررسی SEC قابلیت‌های خود را گسترش داده و تیم‌هایی را در برنامه‌های مختلف برای رسیدگی به ارزهای دیجیتال، فین‌تک، هوش مصنوعی و امنیت سایبری در سال ۲۰۲۳ ایجاد کرده است. SEC به نظارت بر کارگزاران و مشاوران درگیر در ارزهای مجازی ادامه می دهد.

این بخش “به ویژه راه حل های فنی و آنلاین برای خدمات حساب های آنلاین با هدف رعایت الزامات انطباق و بازاریابی” ارائه می دهد، از جمله “ابزارهای سرمایه گذاری خودکار، هوش مصنوعی، الگوریتم های معاملاتی و پلتفرم ها.” ما در حال بررسی ثبت نام کنندگانی بودیم که روش های عملی جدیدی مانند :

مطالب مرتبط: کوین بیس همچنان SEC را مجبور می کند تا در مورد درخواست قانون گذاری ارزهای دیجیتال اقدام کند.

این آزمون به بررسی میزان رعایت استانداردهای رفتاری ثبت نام کنندگان در مورد مشاوره به مشتریان و درک محصولاتی که ارائه می کنند می پردازد. این گزارش به طور خاص به سرمایه گذاران مسن تر و دارایی های بازنشستگی می پردازد. ما همچنین اطمینان حاصل می کنیم که ثبت نام کنندگان از آخرین دستورالعمل ها پیروی می کنند. در اینجا، «شرایط حضانت بر اساس قانون مشاوران» در نظر گرفته شد. مدیریت ریسک های مرتبط با استفاده از بلاک چین و فناوری های دفتر کل توزیع شده نیز ارزیابی خواهد شد.

اشاره جداگانه ای به بررسی عوامل انتقال داده شد که به صادرکنندگان اوراق بهادار دارایی رمزنگاری خدمات ارائه می دهند یا از فناوری های نوظهور در عملیات خود استفاده می کنند.

اگرچه بخش امتحانات در گذشته به روز رسانی امتحانات را منتشر کرده است، اما این اولین بار است که به روز رسانی امتحانات را در آغاز سال تحصیلی جدید منتشر می کند. ریچارد بست مدیر بخش گفت:

ادامه انتشار اولویت‌های بررسی، شفافیت برنامه‌های بازبینی را افزایش می‌دهد و شرکت‌ها را تشویق می‌کند تا تلاش‌های نظارتی و انطباق خود را بر روی حوزه‌هایی متمرکز کنند که ممکن است خطرات بیشتری را برای سرمایه‌گذاران خرد ایجاد کند.»

بر اساس SEC، اولویت های بررسی بر اساس بازخورد کارکنان بررسی سال گذشته، سرمایه گذاران، انجمن های صنعتی و منابع مشابه تعیین می شود.

مجله: کریپتو وندی در مورد ضرب و شتم SEC، تبعیض جنسی، و نحوه برنده شدن افراد ضعیف: سالن شعله


نویسنده: Derek Andersen
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا