اخبار ارز دیجیتال

SEC با آخرین حرکت خود فشار روی ریپل را افزایش می دهد

فهرست

  • استدلال SEC برای افشای بیشتر
  • موضع ریپل در مورد درخواست های کشف

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، تشدید شد نبرد حقوقی او علیه ریپل با یک حرکت جدید که مستلزم تولید اسناد مالی و قراردادهای فروش XRP پس از شکایت است. روز سه شنبه این اداره به اعتراض متهم به این طرح پاسخ داد.

استدلال SEC برای افشای بیشتر

در پرونده اخیر، SEC از قاضی سارا نتبرن از ناحیه جنوبی نیویورک خواست تا به ریپل دستور دهد صورت های مالی حسابرسی شده برای سال های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ و همچنین هرگونه توافق نامه پس از شکایت در مورد فروش XRP به طرف های غیرکارمند را افشا کند.

حرکت SEC تأکید می‌کند که فعالیت‌های مالی اخیر ریپل و توافق‌نامه‌های فروش مربوط به این پرونده است، با این استدلال که این اسناد در تعیین راه‌حل‌های مناسب حیاتی هستند.

SEC ادعاهای ریپل مبنی بر نابهنگام بودن این درخواست را رد کرد و اصرار داشت که فروش مداوم و سلامت مالی در ارزیابی تخلفات احتمالی و ایجاد راه حل بسیار مهم است.

موضع ریپل در مورد درخواست های کشف

ریپل به شدت با پیشنهاد SEC مخالفت کرد و استدلال کرد که این خواسته ها هم نابهنگام و هم بی ربط به پرونده هستند.

این شرکت استدلال می‌کند که SEC فرصت کافی برای درخواست این اطلاعات در مرحله کشف اولیه داشته است و کمیسیون را متهم می‌کند که بدون توجیه مناسب، مرحله جدیدی از دعوا را آغاز کرده است. ریپل همچنین استدلال می کند که اطلاعات جستجو شده توسط SEC، به ویژه در مورد فروش و امور مالی پس از شکایت، بر تصمیم دادگاه در مورد جبران خسارت تأثیری نداشته است.

ریپل تاکید می کند که رویکرد SEC به طور بالقوه می تواند منجر به محاکمه مجدد طولانی و غیر ضروری پرونده شود، روند قضایی را مختل کند و بارهای ناروا را بر همه طرف های درگیر تحمیل کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا