🚨 اخبار ارز دیجیتال

وکیل – وکیل، ممکن است ارزهای رمزنگاری شده بار دوم در ایالات متحده وارد شود زیرا دادگاه ها SEC را محدود می کنند

جرمی مک‌لافلین، وکیل کریپتو، گفته است که صنعت دارایی‌های دیجیتال ایالات متحده ممکن است دوباره فعال شود، زیرا تنظیم‌کننده اوراق بهادار این کشور ضررهای دعوی قضایی را افزایش می‌دهد.

وکلای دارایی دیجیتال در K&L Gates می گویند که پس از اینکه قضات دادگاه امسال در چندین حکم «SEC» را سرکوب کردند، امیدواری وجود دارد که یک ارز دیجیتال جدید در ایالات متحده بازگردد.

در ۳۱ اوت، جرمی مک لافلین، شریک این شرکت حقوقی جهانی، گفت که شکایت های متعدد ایالات متحده منجر به این شد که گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار، گفت تقریباً تمام دارایی های دیجیتال اوراق بهادار هستند.

مک لافلین در یک میزگرد در Intersect 23 در ملبورن در کنار افی دیمیتروپولوس، رئیس شرکت خدمات پرداخت Novatti و کینگ لئونگ، رئیس بخش فین‌تک در Invest Hong Kong صحبت کرد.

او گفت که مقررات اولیه کریپتو در سطح ایالتی بود و “بسیار واضح بود که چه کاری باید انجام شود”، اما پس از اینکه کمیسیون معاملات بورس اوراق بهادار و معاملات آتی کالا درگیر شد، “بسیاری از بازارها بسته شدند. من آن را شروع کردم.” .

مک لافلین گفت: «مردم توکن‌ها را از فهرست خارج کردند و برخی از شرکت‌ها از ایالات متحده خارج شدند، زیرا دیدند SEC چقدر تهاجمی است و همچنان ادامه دارد».

“در حال حاضر، دادگاه ها شروع به عقب انداختن SEC کرده اند، بنابراین فکر می کنم صنعت می تواند در ایالات متحده احیا شود.”

در ماه‌های اخیر، SEC شکایتی علیه یک شرکت ارزهای دیجیتال تنظیم کرده است و همچنین شکایتی را که توسط یک شرکت ارز دیجیتال علیه SEC تنظیم شده بود، شکست داده است.

در ۲۹ اوت، یک قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده در رد درخواست Grayscale Investments برای تبدیل صندوق بیت کوین (BTC) به صندوق قابل معامله در بورس، علیه SEC حکم داد.

دیمیتروپولوس (سمت چپ)، مک لافلین (سمت راست) و لئون (راست) در یک پانل در مورد مقررات ارزهای دیجیتال صحبت می کنند.منبع: Tom Mitchellhill/Cointelegraph

در ماه ژوئیه، پس از اینکه قاضی حکم داد که اگر به معامله‌گران خرده‌فروش فروخته شود، SEC تا حدودی پرونده‌ای را علیه آزمایشگاه‌های ریپل در مورد فروش XRP (XRP) باخت.

مک لافلین گفت: “وکیل بودن در این زمینه برای مشاوره به مشتریان بسیار دشوار است.” او اضافه کرد که ناامید کننده است که نمی توان به مشتریان پاسخ روشنی داد.

با این حال، او امیدوار است که مقررات ارزهای دیجیتال از «سوراخ سردرگمی» بیرون بیاید.

مک لافلین افزود: «در نهایت، شکایت‌هایی تشکیل شد و تصمیمات به نفع صنعت دارایی دیجیتال است.

استرالیایی ها «عقب افتاده» هستند، اما دیگران در حال پیشرفت هستند

در بخشی دیگر از بحث، از اعضای میزگرد پرسیده شد که نظر آنها در مورد وضعیت فعلی قوانین ارزهای دیجیتال استرالیا در مقایسه با سایر کشورها چیست. دیمیتروپولوس نواتی یک کلمه داشت: “تأخیر”.

دیمیتروپولوس به چارچوب های نظارتی جدید در هنگ کنگ و اتحادیه اروپا به عنوان شواهدی مبنی بر عقب ماندگی استرالیا در مقررات ارزهای دیجیتال اشاره کرد.

واضح است که استرالیا پشت سر است. این به چه معناست؟ […] چه تأثیری بر مشاغل میدانی که با دارایی های دیجیتالی کار می کنند، خواهد داشت؟ ”

او تاکید کرد که سربار مورد نیاز برای شرکت‌های رمزنگاری محلی برای دریافت مشاوره حقوقی “ممکن است در عرض سه دقیقه ورشکسته شود.”

مربوط: سهام کوین بیس به دنبال رای مثبت دادگاه فدرال در برابر Grayscale افزایش یافت

من شنیدم که وزیر دارایی مقرراتی را ارائه خواهد کرد. [the Australian Securities and Investments Commisson] با اجرایی شدن لایحه سناتور براگ، ما کاری انجام خواهیم داد.”

“کارهای زیادی هنوز در حال انجام است و هیچ راه حل مشخصی در مورد زمان به ثمر رسیدن آنها وجود ندارد. ”

مجله: مقررات ارزهای دیجیتال – آیا رئیس SEC، گری جنسلر، تصمیم نهایی را دارد؟

نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا