اخبار ارز دیجیتال

SEC وکیل برتر را از دست می دهد زیرا پرونده Ripple and Coinbase چرخش جدیدی پیدا می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) با ضرر بزرگی برای لادن استوارت، وکیل مشهوری که واحد رمزنگاری SEC را اداره می‌کند و رهبری Coinbase Global Inc و Ripple Labs را بر عهده دارد، مواجه است. ترک تنظیم کننده به White & Case می پیوندد. خروج استوارت در مقطع حساسی اتفاق می‌افتد که در آن نبردهای حقوقی جاری که شامل Coinbase و Ripple می‌شود، تحولات و چرخش‌های جدیدی را به خود می‌گیرد.

خروج و نفوذ استوارت

لادن استوارت، کهنه سرباز هشت ساله بخش اجرای SEC، نقشی محوری در شکل دادن به اکوسیستم نظارتی برای ارزهای دیجیتال ایفا کرده است. استوارت به‌عنوان رئیس واحد دعوای سایبری و رمزنگاری SEC، اقدامات برجسته‌ای را علیه Coinbase و Ripple انجام داد.

خروج استوارت از SEC سوالاتی را در مورد مسیر آینده رویکرد تنظیم کننده به ارزهای دیجیتال ایجاد می کند. اریک بالچواس، تحلیلگر ETF بلومبرگ در حال حدس و گمان است در مورد پیامدهای تاکید استوارت بر ETF های بیت کوین در بیانیه مطبوعاتی خود، که به تغییرات احتمالی در مقررات تحت رهبری Gensler به عنوان رئیس SEC اشاره می کند.

یکی از اقدامات قابل توجه استوارت در دوران تصدی خود در SEC شکایت علیه کوین بیس بود. ژوئن گذشته، SEC شکایتی علیه کوین بیس تنظیم کرد و ادعا کرد که این صرافی به عنوان یک بورس اوراق بهادار ثبت نشده، کارگزار و اتاق پایاپای فعالیت می کند.

زمانی که قاضی Failla از Coinbase سوال کرد و نشان داد که درخواست آن احتمالاً رد می شود، پرونده وارد مرحله جدیدی شد. این پیشرفت می تواند پرونده را به مرحله کشف سوق دهد، جایی که هر دو طرف فرصت جمع آوری شواهد و ارائه استدلال های خود را خواهند داشت.

شکایت ریپل به دلیل عدم قطعیت نظارتی ادامه دارد

استوارت همچنین درگیر نبرد حقوقی جاری SEC با ریپل بر سر وضعیت توکن XRP آن است. علیرغم حکم تاریخی یک قاضی فدرال نیویورک در سال گذشته مبنی بر اینکه XRP در هنگام فروخته شدن به عموم به عنوان یک اوراق بهادار در نظر گرفته نمی شود، SEC برای تجدید نظر در مورد این تصمیم اقدام کرد.

از سوی دیگر، ریپل درخواست زمان بیشتری برای ارسال اسناد در مورد فروش XRP به خریداران نهادی، صندوق های تامینی و سایر سازمان ها کرد. پیش‌بینی می‌شود طی ماه‌های آینده با تشکیل پرونده‌های قضایی ادامه یابد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا