اخبار ارز دیجیتال

SEC اطلاعات شخصی Crypto Miner را در حین بررسی فاش کرد: گزارش

گزارش‌ها حاکی از آن است که تنظیم‌کننده‌های مالی ناخواسته ۶۵۰ نام و آدرس ایمیل را در مکاتبه با شرکت بلاک چین گرین به عنوان بخشی از تحقیقات وارد کرده‌اند.

گزارش شده است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نام و آدرس ایمیل بسیاری از ماینرهای ارزهای دیجیتال مرتبط با شرکت بلاک چین گرین را فاش کرده است.

بر اساس گزارش ۱۷ ژانویه واشنگتن اگزمینر، SEC به‌عنوان بخشی از تحقیقات، ۶۵۰ نام و آدرس ایمیل را در ارتباطات ایمیلی با گرین به‌عنوان بخشی از یک تحقیق درج کرد و گره‌های بلاک چین را در برابر هک آسیب‌پذیر کرد. گزارش‌ها حاکی از آن است که تنظیم‌کننده‌های مالی با کاربران سبز در مورد خرید محصولات این شرکت تماس می‌گیرند.

«قانون حریم خصوصی ۱۹۷۴ […] وب‌سایت SEC گفت: این افشای غیرمجاز اطلاعات افراد را که دولت فدرال در سیستم‌های سوابق خود نگه می‌دارد، ممنوع می‌کند. “اگر ما اطلاعات مربوط به شما را در یک سیستم ثبت ذخیره کنیم، که از آن اطلاعات را با استفاده از یک شناسه شخصی به دست آوریم. […] ما از اطلاعات شما مطابق با قانون حفاظت از اطلاعات شخصی محافظت خواهیم کرد. ”

هکرها اغلب صرافی‌های متمرکز ارزهای دیجیتال را هدف قرار می‌دهند تا اطلاعاتی در مورد کاربران به دست آورند، اما نشت‌های غیرعمدی توسط مقامات دولتی بسیار کمتر دیده می‌شود. اعلام کرد کیفرخواست علیه دو مقام اطلاعاتی چین به اتهام رشوه دادن به آنها با بیت کوین (BTC).

مربوط: LBRY می گوید “احتمالاً مرده” پس از شکست SEC

SEC همچنین چندین سرکوب شرکت‌های ارزهای دیجیتال را در سال ۲۰۲۲ اجرا کرده است. بسیاری از منتقدان، SEC را اتخاذ رویکردی “قانونی از طریق اجرا” نامیده‌اند. در ماه دسامبر، تنظیم‌کننده‌های مالی، مدیر عامل سابق FTX، سام بنکمن-فرید را به فهرستی از آژانس‌های فدرال اضافه کردند که او را به دلیل نقض مقررات ضد تقلب قانون اوراق بهادار متهم کرده‌اند.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا