اخبار ارز دیجیتال

شکایت SEC بر عملیات کوین بیس روشن می شود

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در مصاحبه اخیر با کوین تلگراف، کوین اولری، سرمایه گذار خطرپذیر، از استراتژی کوین بیس برای مقابله با محیط نظارتی فعلی انتقاد کرد.

شکایتی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در تاریخ 6 ژوئن علیه کوین بیس گلوبال ارائه کرده است، رویکرد صرافی های رمزنگاری را برای مدیریت سرکوب مداوم کریپتو زیر سوال می برد.

در مصاحبه اخیر با کوین تلگراف، کوین اولری، سرمایه گذار خطرپذیر، از استراتژی کوین بیس برای مقابله با محیط نظارتی فعلی انتقاد کرد. ارزش بازار آن به شدت کاهش یافته است. [by the SEC suit]و مدیریت آنجا می خواهد بارها و بارها با SEC مبارزه کند.

“در این مرحله، اگر سهامدار شرکت هستید، فکر می‌کنم ممکن است بخواهید تغییراتی ایجاد کنید. فکر نمی‌کنم این به عنوان یک استراتژی کار کند.” […] من به مدیریت آنجا خوشبین نیستم […] من فکر می کنم سرمایه گذاران با این کار تمام شده اند. ”

کوین‌بیس ماه‌ها برای شفاف‌سازی مقررات ارزهای دیجیتال در ایالات متحده در بحبوحه بررسی‌های نظارتی بیشتر تلاش کرده است. در مصاحبه اخیر با وال استریت ژورنال، برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس، گفت که این صرافی که بیش از 30 بار در سال گذشته با SEC ملاقات کرده است، در مورد مسیر انطباق بحث می کند. او گفت که هیچ بازخوردی دریافت نکرده است.

قیمت سهام کوین بیس در ماه ژوئن به شدت کاهش یافت.منبع: Yahoo Finance

مارک کورنفلد، وکیل نظارتی و اوراق بهادار، گفت که کاهش قیمت سهام به دلیل فعالیت های نظارتی، مانند شکایت SEC علیه کوین بیس، اغلب به عنوان الگویی برای ادعای خسارت استفاده می شود، تا زمانی که اظهارات گمراه کننده یا حذفیات جدی باشد. به کوین تلگراف گفت. کورنفلد خاطرنشان کرد: “مثل همیشه، شیطان در کمین جزئیات این است که آیا آنچه ادعا می شود اتفاق افتاده است یا نه.”

به گفته رولاند چیس، وکیل شرکت و اوراق بهادار، ادعاهای حقوقی سرمایه گذاران آسیب دیده علیه کوین بیس و مدیریت آن «به دلیل تحلیل حقوقی که کوین بیس هر بار که قصد دارد یک دارایی ارز دیجیتال را فهرست کند، مناسب است.» این ممکن است از «خواه یا نه» تا اینکه آیا متفاوت است. عوامل خطر برای سرمایه گذاران افشا می شود. کافی بود.

“اگر این باشد [token’s listing analysis] کافی نبود و مدیریت در آگاهی یا نادیده گرفتن ادعاهای احتمالی قانون اوراق بهادار فدرال علیه کوین بیس و مدیریت آن بی پروا بود.”

کوین بیس بیش از 1000 دارایی را بررسی کرده است که 90 درصد آنها رد شده اند. آرمسترانگ به WSJ گفت: «ما فکر می‌کردیم که برخی از آن‌ها می‌تواند اوراق بهادار باشد، یا نگرانی‌های دیگری داشت.» این فقط تعداد کمی از دارایی‌ها است.

با توجه به افشای اطلاعات به سرمایه گذاران، به نظر می رسد پرونده های نظارتی Coinbase در سال 2021 اتفاقاتی را که ممکن است در آینده رخ دهد را پیش بینی کند. بخش ریسک برنامه به شرح زیر است:

«وضعیت «اوراق بهادار» دارایی‌های رمزنگاری خاص در حوزه‌های قضایی مربوطه در معرض درجه بالایی از عدم قطعیت است، و اگر ما نتوانیم دارایی‌های رمزنگاری خود را به اندازه کافی توصیف کنیم، ممکن است تحت بررسی، بررسی نظارتی قرار بگیریم. به جزای نقدی و سایر مجازات ها. کسب و کار، نتایج عملیاتی و وضعیت مالی ما ممکن است تحت تأثیر نامطلوب قرار گیرد. ”

اختلافات حقوقی با رگولاتورها می تواند سال ها در دادگاه طول بکشد و هزینه مبادلات زیادی را به همراه داشته باشد. ریپل در حال حاضر بر سر وضعیت امنیتی XRP شکایت کرده است، اما از سال 2020 بیش از 200 میلیون دلار برای دفاع از دعاوی SEC هزینه کرده است.

کوین تلگراف با کوین بیس تماس گرفت اما پاسخی دریافت نکرد.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا