اخبار ارز دیجیتال

شکایت SEC نشان می دهد که چرا برایان بروکس به عنوان مدیر عامل Binance.US استعفا داد

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

وکیل رمزارز پیشنهاد می کند که جزئیات جدیدی که در شکایت SEC فاش شده است ممکن است توضیح دهد که چرا برایان بروکس به طور ناگهانی از مدیرعاملی Binance.US در سال 2021 استعفا داد.

آخرین شکایت SEC علیه بایننس نشان می دهد که چرا برایان بروکس، مدیرعامل سابق ایالات متحده بایننس، پس از تنها سه ماه از سمت خود در آگوست 2021 از سمت خود کناره گیری کرد. این احتمال وجود دارد.

بر اساس یک توییت در تاریخ 5 ژوئن توسط جیمز مورفی، وکیل ارزهای دیجیتال، معروف به MetaLawMan در توییتر، شکایت SEC به یک “منبع ناشناس” اشاره کرد که به طور خلاصه Binance.US را در سال 2021 اداره می کرد. تاریخ ها مربوط به زمانی است که آقای بروکس آنجا بود. مدیرعامل Binance.US

بروکس، رئیس سابق رگولاتور بانکی، در 1 مه 2021، جانشین مدیرعامل سابق کاترین کوری، عملیات صرافی ارزهای دیجیتال را رهبری می کرد. طبق نظرات ذکر شده در شکایت، آقای بروکس به سرعت متوجه شد که “در واقع این شرکت را اداره نمی کند.” او با درک این موضوع تصمیم به استعفا گرفت و تنها سه ماه بعد استعفای خود را در 7 آگوست اعلام کرد.

با این حال، پاتریک هیلمن، مدیر ارشد ارتباطات بایننس گفت: رانده شد در بازگشت به حدس و گمان مورفی، او افزود که این “ممکن است داستان یک شخص خاص باشد” و “ممکن است در آزمون زمان تاب نیاورد.”

Cointelegraph برای اظهار نظر با Binance.US و برایان بروکس تماس گرفت، اما هنوز پاسخی دریافت نکرده است.

این اطلاعات پس از آن منتشر شد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در مجموع 13 اتهام علیه Binance به دلیل عدم ثبت نام به عنوان بورس اوراق بهادار و فعالیت غیرقانونی در ایالات متحده ارائه کرد.

بر اساس داده‌های شاخص قیمت کوین‌تلگراف، این خبر قیمت‌های ارزهای رمزپایه مانند بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) را که به ترتیب 5.6 و 4.3 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافت، ویران کرد.

سهام شرکت‌های ارزهای رمزنگاری شده در فهرست ایالات متحده نیز سقوط کرده است، به طوری که Coinbase (COIN) در ساعات بازار در 5 ژوئن 9 درصد سقوط کرد.

Coinbase بعدی؟

مارک پالمر، تحلیلگر ارشد تحقیقات سهام در Berenberg Capital، به کوین تلگراف گفت که برخی از جزئیات فاش شده در این شکایت علیه صرافی‌های ارز دیجیتال Bittrex و Kraken مستقر در ایالات متحده نیز ثبت شده است.

مربوط: شکایت بایننس SEC حاوی انبوهی از اتهامات قابل پیش بینی و افشاگری های جدید است

به این ترتیب، پالمر معتقد است که «این شکایت‌ها در مجموع مقدمه‌ای برای دعاوی احتمالی علیه کوین‌بیس هستند».

پالمر گفت که سرمایه‌گذاران کوین‌بیس ممکن است مجبور شوند بیشتر فعالیت‌های خود در ایالات متحده را در نتیجه SEC کاهش دهند یا تعطیل کنند، که نشان می‌دهد این صرافی می‌تواند مدل تجاری و تمرکز جغرافیایی خود را تغییر مسیر دهد. توانایی “تبدیل” اجرا.

«ما تخمین می‌زنیم که اگر SEC معاملات و عملیات سهام‌گذاری رمزارز شرکت را هدف قرار دهد، حداقل 37 درصد از درآمد خالص COIN ممکن است در خطر باشد.

مجله: بیت کوین در یک وعده “صفر خالص” و یک مسیر برخورد استنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا