اخبار ارز دیجیتال

SEC برای اینفلوئنسرهایی که HEX، PulseChain، PulseX را تبلیغ می کنند احضاریه صادر می کند

SEC به عنوان بخشی از تحقیقات خود احضاریه ای صادر کرد و از تأثیرگذار مورد نظر می خواهد که اسناد مورد نیاز را تا ۱۵ نوامبر ۲۰۲۲ ارائه کند.

در طول سال‌ها، اینفلوئنسرهای رسانه‌های اجتماعی با ارسال توکن‌های مخاطره‌آمیز و بررسی نشده به میلیون‌ها سرمایه‌گذار، شهرت بدی در میان تنظیم‌کننده‌ها به دست آورده‌اند. گزارش شده است که برای پیگیری سرکوب، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) احضاریه‌هایی را برای اینفلوئنسرها صادر کرده است که متوجه تبلیغ ارزهای رمزنگاری شده‌اند. HEX، PulseChain و PulseX.

محقق سوئدی، اریک وال، نامه ای رسمی از SEC در تاریخ ۱ نوامبر به تأثیرگذاران به اشتراک گذاشت. آن را خوانده بود:

“ما معتقدیم که شما ممکن است اسناد یا داده های مربوط به تحقیقات انجام شده توسط کارکنان کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را داشته باشید.”

این نامه با احضاریه ای همراه بود که به عنوان بخشی از تحقیقات صادر شد و از تأثیرگذار مورد نظر می خواست تا اسناد مورد نیاز را تا ۱۵ نوامبر ۲۰۲۲ ارائه کند.

اعضای انجمن HEX به تلافی این یافته‌ها به‌عنوان اخبار جعلی اقدام کردند، اما وال به سرعت متوجه شد که کانال‌های اطلاعاتی HEX در Discord و Telegram مملو از اطلاعات برای حفظ ناشناس بودن داده‌ها و بحث‌ها هستند.

وی همچنین ادعای هگزیانس مبنی بر جعلی بودن این احضاریه را رد کرد و گفت:

Hexicans: زمان ارسال نسخه بدون تار در اینجا است. اگر تقلبی باشد – ضرری ندارد، درست است؟ ”

در ۳ نوامبر، ریچارد هارت، بنیانگذار HEX، گفت: زمزمه کرد:

“آیا توصیه های خوب ارائه شده را می پذیرید؟ شما چنین فکر می کنید، اما واقعا؟ آیا از یک چت مخفی با یک تایمر خود تخریبی استفاده می کنید؟ یا شما یک زبان آموز کند هستید؟ روی دکمه کلیک کنید آیا دشوار است

توییت بالا از ادعاهای وال پشتیبانی می کند. با این حال، آقای وال ادعا می کند که به SEC احترام نمی گذارد و فقط اطلاعات را به اشتراک می گذارد.

مربوط: بنیاد Web3 یک ادعای جسورانه به SEC دارد: “DOT یک امنیت نیست. فقط یک نرم افزار است”

گری جنسلر، رئیس SEC اخیراً از نمونه‌هایی از اقدامات اجرایی SEC علیه شرکت وام‌دهنده رمزارز BlockFi و کارمندان سابق Coinbase برای توجیه اقدامات SEC برای نقض قوانین اوراق بهادار ایالات متحده استفاده کرد و به مؤسسه سالانه موسسه حقوقی Practicing Law در مورد مشارکت در مقررات اوراق بهادار توصیه کرد.

به گفته رئیس کمیسیون مستقل انتخابات، کارکنان اجرایی کمیسیون متشکل از «کارمندان دولتی» و «پلیس ضرب و شتم» بودند که «با توانایی فوق العاده اشتیاق عمومی را گرد هم می آوردند».نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا