🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Circle: SEC تنظیم کننده مناسبی برای استیبل کوین ها نیست


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رئیس دایره، جرمی آلر، ادعا می‌کند که «استیبل کوین‌های پرداخت» سیستم‌های پرداخت هستند، نه اوراق بهادار.

جرمی آلر، بنیانگذار و مدیر عامل Circle می گوید که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تنظیم کننده مناسبی برای استیبل کوین ها نیست.

در مصاحبه ای با بلومبرگ در ۲۴ فوریه، مدیر عامل Circle دیدگاه خود را در مورد SEC و اقدامات اخیر برای سرکوب صنعت ارزهای دیجیتال، از جمله Paxos. پایین صادرکننده استیبل کوین، فاش کرد.

Allaire ظاهراً اختلاف نظر دارد تمرکز SEC روی استیبل کوین‌ها، و می‌گوید که «استیبل کوین‌های پرداخت» وابسته به دلار باید تحت نظارت تنظیم‌کننده‌های بانکی باشند، نه اینکه SEC ادعا می‌کند.

الر گفت: “من معتقد نیستم که SEC یک تنظیم کننده استیبل کوین باشد.”

دلیلی وجود دارد که چرا دولت‌ها در همه جا، از جمله در ایالات متحده، به طور خاص می‌گویند که استیبل کوین‌های پرداخت یک سیستم پرداخت و فعالیت تنظیم‌کننده‌های بانکی هستند.

Circle هفته گذشته تایید کرد که توسط SEC پس از صدور اطلاعیه Wells به Paxos ناشر Binance USD (BUSD) مورد هدف قرار نگرفته است.

Allaire افزود: “همانطور که ما دوست داریم بگوییم، طعم های زیادی وجود دارد. همه استیبل کوین ها برابر نیستند.” فضای تنظیم کننده

با این حال، مدیر عامل Circle گفت که او تا حد زیادی از پیشنهادات اخیر SEC برای نگهبانی کریپتو حمایت می‌کند که کار را برای صرافی‌ها سخت‌تر می‌کند.

وجود یک متولی واجد شرایط که بتواند ساختار کنترلی مناسب و حفاظت از ورشکستگی و غیره را فراهم کند، یک ساختار بازار بسیار مهم است و ما معتقدیم که بسیار ارزشمند است.

Circle صادرکننده USD Coin (USDC)، دومین استیبل کوین بزرگ در جهان است. تیراژ ۴۲.۲ میلیارد دلار و سهم بازار آن ۳۱ درصد است. به گفته CoinGecko، تتر با ۷۰.۶ میلیارد دلار عرضه و ۵۲ درصد از سهم بازار همچنان استیبل کوین غالب است.

مربوط: چرا SEC می‌خواهد استقرار ارزهای دیجیتال و استیبل کوین‌ها را تحت نظارت دقیق ممنوع کند؟

در ۲۳ فوریه، آلر با هیستر پیرس، کمیسر SEC موافقت کرد و گفت که SEC باید آن را به کنگره ارجاع دهد. برخی معتقدند که SEC هنگام تنظیم و اجرای ارزهای دیجیتال در غیاب قانون در دستان خودش است.

در این گزارش آمده است که Circle نیروی کار خود را ۲۵ درصد افزایش داده است و روند کلی اخراج ارزهای دیجیتال را کاهش داده است.نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا