🚨 اخبار ارز دیجیتال

SEC، Meme Coins با موضوع Gensler در دعاوی بایننس و Coinbase افزایش یافت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

از زمانی که قانونگذاران بایننس و کوین بیس شکایت کردند، قیمت گری جنسلر و ممکوین های مشابه SEC افزایش یافت.

تعدادی از memecoin ها، که تصویر مشابهی از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و رئیس، گری جنسلر، به دست آورده اند، به دنبال شکایت های قانونی علیه صرافی های ارزهای دیجیتال Coinbase و Binance قیمت خود را افزایش داده اند.

یکی از این توکن‌ها Good Gensler (GENSLR) است که طی چند ساعت پس از شکایت قانونی علیه Coinbase به دلیل ارائه اوراق بهادار ثبت‌نشده در ۶ ژوئن، بیش از ۲۶۰ درصد افزایش یافت.

نمودار قیمت هفتگی Good Gensler (GENSLR). منبع: CoinMarketCap.

ارزش بازار فعلی Good Gensler تقریباً ۳.۲ میلیون دلار است. در ۲۴ ساعت گذشته، این توکن کمی بیش از ۱.۲۵ میلیون دلار معامله شده است. طبق داده‌های Etherscan، Good Gensler در ۱۹ آوریل، حدود پنج روز پس از راه‌اندازی Pepe (PEPE)، همچنین memecoin، راه‌اندازی شد.

به طور مشابه، بر اساس داده‌های DEXTools غربالگر صرافی غیرمتمرکز (DEX)، یک memecoin دیگر مشتق شده از Gensler با نامی ناپسند، Fuck Gary Gensler (FKGARY) نیز در حال افزایش است. در ۴۸ ساعت بیش از ۵۳۰ درصد افزایش یافت.

نمودار قیمت تاریخی نشانه FKGARY. منبع: DexTools.

Gensler تنها هدف علاقه مندان به memecoin نبود. نشانه دیگری با علامت “SEC” که مخفف “Stupid Egotistical Cocksuckers” است، به دنبال اقدامات اخیر تنظیم کننده ها، نوسانات قابل توجهی را تجربه کرده است. توکن SEC در ۵ ژوئن راه اندازی شد و در ۲۴ ساعت آینده ارزش آن به میزان خیره کننده ۱۵۵۳۰ درصد افزایش یافت.

با این حال، افزایش ارزش کوتاه مدت بود. در زمان نگارش این مقاله، میم کوین با مضمون SEC بیش از ۶۱ درصد از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است.

مربوط: سرکوب بایننس و کوین‌بیس SEC باعث افزایش ۴۴۴ درصدی حجم معاملات دی‌فای شد.

در ماه مه، زمانی که معامله گران تشنه ریسک به دنبال توکن های بیش از حد سوداگرانه و ناامیدانه به دنبال سودهای سریع و کلان بودند، ممکوین ها در کانون توجه قرار گرفتند. متأسفانه برای اکثر سرمایه گذاران Memecoin، بیشتر توکن هایی که در دوران رونق محبوب بودند، اکنون در حال کاهش قیمت هستند.

طبق داده‌های CoinGecko، در زمان انتشار این مقاله، قیمت‌های پپه با تم قورباغه‌ای و توکن توربو (TURBO) ایجاد شده با هوش مصنوعی به ترتیب ۷۳ و ۹۵ درصد از بالاترین سطح تاریخ سقوط کرده‌اند. .

به دلیل فقدان اصول بنیادی در اکثر سرمایه گذاری های memecoin، بسیاری از سرمایه گذاران با نوسانات شدید و نوسانات قیمت زیادی روبرو هستند که آن را به یک اقدام پرخطر تبدیل می کند.

بسیاری از توکن های ذکر شده در این مقاله دارای ارزش بازار کوچک و نقدینگی پایین در استخرهای نقدینگی مربوطه خود هستند که قیمت آنها را بسیار نوسان می کند.

چشم هوش مصنوعی: ۲۵۰۰۰ معامله گر روی انتخاب سهام ChatGPT شرط بندی کردند، هوش مصنوعی در پرتاب تاس و موارد دیگر بد است

نویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا