🚨 اخبار ارز دیجیتال

جنسلر در SEC به بانک ها وفادار است، نه یک تنظیم کننده بی طرف – نماینده تام ایمر

در طول جلسه استماع ۲۷ سپتامبر، ایمر پیشنهاد کرد که پیشینه وال استریت گری جنسلر بی طرفی او را به عنوان یک تنظیم کننده صنعت محدود می کند.

تام ایمر، نماینده ایالات متحده، با گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در جلسه استماع کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در ۲۷ سپتامبر صحبت کرد. او گفت گنسلر “به وضوح به وال استریت به قیمت نوآوری وفاداری خود را اعلام کرده است.” ، رقابت و آمریکایی های روزمره. ”

ایمر در طی چهار دقیقه بازجویی متقابل خود به پیشینه گنسلر در امور مالی اشاره کرد، از جمله ۱۸ سال به عنوان شریک و رئیس بخش مالی در Goldman Sachs. از نظر اِمر، پیوندهای جنسلر با صنعت مالی، توانایی او را برای تنظیم‌کننده بی‌طرف محدود می‌کند. ایمر گفت:

با این حال، با توجه به سابقه ۱۸ ساله من در یکی از بزرگترین بانک های جهان و ثروت شخصی که در آنجا ایجاد کرده ام، معتقدم که می توان به عنوان یک تنظیم کننده بی طرف بدون طرفداری از واسطه های مالی بزرگ عمل کرد. آیا آن را دارید؟

بر اساس متن جلسه، آقای امر همچنین اظهار داشت:

و به طور واضح، این دیدگاه هیچ ربطی به نگرانی‌هایی که در سخنرانی سال گذشته خود بیان کردید ندارد. به نقل از: «در طول یک سال گذشته، چندین مدیر بانکی نگرانی‌های خود را در مورد تعداد افرادی که انتقال داده‌اند در میان گذاشته‌ام. وجوه از حساب‌های بانکی آنها به صرافی‌ها و کیف پول‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال.» این پایان نقل قول است، درست است؟

از جنسلر خواسته شد به همه سؤالات «بله» یا «خیر» پاسخ دهد و اجازه اظهار نظر بیشتر نداشت. گنسلر در پاسخ به سوال اول در مورد اینکه آیا مقررات عادلانه امکان پذیر است یا خیر، پاسخ داد: بله. در پاسخ به سوال دوم، گنسلر سعی کرد نقل قول خود را زمینه سازی کند اما اجازه ادامه کار را نداشت.

نماینده کنگره Emmer خود را به عنوان یک مدافع رمزارز معرفی کرده است و در سرکوب SEC شرکت های رمزنگاری که در سال ۲۰۲۲ پس از فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال FTX آغاز شد، برای شفافیت مقرراتی در ایالات متحده فشار آورده است. نگاهی به سرمایه‌گذاران اصلی Emmer از سال ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۲ نشان می‌دهد که شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر Andreessen Horowitz، یک سرمایه‌گذار پیشرو در فضای کریپتو. بر اساس داده های موجود در Open Secrets، کمک های مالی به آقای Emmer از صنعت اوراق بهادار و سرمایه گذاری بالغ بر ۴۱۸۰۲۰ دلار بوده است.

همچنین در طول جلسه استماع، نماینده پاتریک مک‌هنری پیشنهاد داد که SEC می‌تواند به دلیل اسناد مربوط به مدیر عامل سابق FTX، سام بنکمن فرید، احضار شود. مک‌هنری گفت، علاوه بر «تعطیلی اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال»، جنسلر همچنین به دنبال «انکار» بود.[ing] در رابطه بین کمیسیون، FTX و بانکمن فرید با کنگره شفاف باشید.

مجله: مقررات ارزهای دیجیتال – آیا رئیس SEC، گری جنسلر، حرف آخر را می‌زند؟

نویسنده: Ana Paula Pereira
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا