اخبار ارز دیجیتال

SEC، ادعای اوراق بهادار ثبت نشده را علیه ایجاد کننده Toll Token برای ICO 2018 ثبت کرد

Thor Technologies یک توده زغال سنگ در جوراب کریسمس خود از SEC در قالب یک ادعای مربوط به ICO شکست خورده Thor Token یک سال بعد دریافت کرد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در ۲۱ دسامبر شکایتی علیه Thor Technologies و بنیانگذار و مدیر عامل آن دیوید چین در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در سانفرانسیسکو ارائه کرد. فروش اوراق بهادار بر اساس قانون اوراق بهادار ۱۹۳۳.

شرکت Thor Technologies 2.6 میلیون دلار از ۱۶۰۰ سرمایه گذار بین مارس تا مه ۲۰۱۸ از طریق فروش سکه Thor (THOR) جمع آوری کرد. حدود ۲۰۰ نفر از ۱۶۰۰ سرمایه گذار در ایالات متحده زندگی می کردند. همه آنها سرمایه گذار معتبر نبودند. در دادخواست، SEC استدلال کرد که فروش شرکت به منزله فروش اوراق بهادار است.

بر اساس این شکایت، ثور ادعا کرد که «یک پلتفرم نرم‌افزاری برای مشاغل و کارگران «گیگ اقتصاد» ایجاد کرده است، اما این پلتفرم هرگز تکمیل نشد. SEC ادامه می دهد:

Toll Toll Token را به سرمایه گذارانی ارائه می دهد که به طور منطقی Toll Token را یک وسیله سرمایه گذاری با پتانسیل قدردانی بر اساس تلاش های مدیریتی و کارآفرینی Toll و Ching در توسعه یک پلتفرم نرم افزاری اقتصاد گیگ می دانند. من آن را فروختم.”

طبق گفته SEC، این توکن در زمان عرضه در حال استفاده فعال نبود. این تجارت در سال ۲۰۱۹ پس از “شکست در ایجاد شتاب و دستیابی به موفقیت تجاری” بسته شد. طبق نمایه لینکدین چین، Thor Technologies در حال حاضر پلتفرم Odin SaaS (نرم افزار به عنوان سرویس) و اپلیکیشن موبایل ایجاد می کند که خدمات «اقتصاد گیگ» را نیز ارائه می دهد. لطفاً این تجارت را با بلاک چین ثور اشتباه نگیرید.

موارد مرتبط: ICO 2017 هنوز به پایان نرسیده است: پرونده های SEC علیه Dragonchain و بنیانگذاران آن شکایت کردند.

Thor Technologies آخرین مورد در چندین مورد اتهامات مشابهی است که توسط SEC علیه اپراتورهای ارزهای دیجیتال ثبت شده است. این آژانس در ماه ژوئن اعلام کرد که در حال بررسی یک ICO 2017 برای بایننس است. LBRY در اوایل دسامبر اعلام کرد که در دعوی علیه SEC به اتهام فروش اوراق بهادار ثبت نشده شکست خورده است که احتمالاً منجر به بسته شدن آن می شود. در حال حاضر، پرمخاطب ترین شکایت از این نوع، دعوای SEC علیه ریپل است.

SEC در بیانیه ای اعلام کرد، یکی از بنیانگذاران Thor و مدیر ارشد فناوری سابق متیو موروک، که از آن زمان شرکت را ترک کرده است، با SEC توافق کرده و با حکم و جریمه موافقت کرده است.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا