اخبار ارز دیجیتال

SEC خرید پیشنهادی Binance.US از Voyager Digital را به چالش می کشد

SEC مایل است قبل از موافقت با خرید، اطلاعات بیشتری را در قرارداد ۱.۰۲۲ میلیارد دلاری بین بخش ایالات متحده بایننس و Voyager Digital مشاهده کند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) یک “اعتراض محدود” به صرافی ارزهای دیجیتال Binance ارائه کرده است. پیشنهاد ایالات متحده برای تصاحب یک میلیارد دلاری وام دهنده ورشکسته رمزارز Voyager Digital دلیل کمبود “اطلاعات ضروری” ذکر شد.

اعتراض محدودی در ۴ ژانویه ثبت شد که در آن SEC توانایی Binance.US برای تأمین مالی خرید، نحوه عملکرد Binance.US پس از اکتساب و نحوه عملکرد Binance.US پس از اکتساب و همچنین شرایط را زیر سوال برد. من به فقدان جزئیات در مورد نحوه محافظت از دارایی های مشتری اشاره کردم. پس از معامله

ایرادات محدود مشابه ایرادات عادی است، اما فقط در مورد بخش‌های خاصی از دادرسی اعمال می‌شود.

علاوه بر این، رگولاتور همچنین از وویجر می‌خواهد جزئیات بیشتری در مورد اینکه اگر معامله تا ۱۸ آوریل تکمیل نشود چه اتفاقی خواهد افتاد، ارائه دهد.

در این پرونده، SEC گفت که قبلاً نگرانی های خود را به Voyager اطلاع داده است و وام دهنده قصد دارد یک بیانیه افشای اصلاح شده را قبل از جلسه استماع عمومی در مورد این موضوع ارائه دهد.

برخی از مفسران این اعتراض را اینگونه تفسیر کردند که SEC پیشنهاد می کند که Binance.US نمی تواند بدون “معامله نامطلوب” مانند دریافت بودجه از نهاد جهانی بایننس، خرید انجام دهد.

مدیر عامل Binance Changpeng Zhao (CZ) علناً اعلام کرده است که Binance.US یک “نهاد کاملاً مستقل” است، اما طبق گزارش رویترز در ۱۷ اکتبر، این نهاد آمریکایی ادعا می کند که مانند یک “شرکت تابعه عملا” عمل می کند. بایننس را ایزوله کنید. از رگولاتورهای ایالات متحده ”

در پاسخ به این اتهامات، CZ در وبلاگی در ۱۷ اکتبر گفت که بایننس در حال کار برای پیروی از قانونگذاران است، که نویسندگان مقاله به شیوه ای مغرضانه گزارش داده اند، و آنها از ارائه های ارائه شده توسط مشاوران خارجی استفاده کرده اند. شواهدی برای این ادعاها

مربوط: “بایننس بازار رمزنگاری است:” Arcane برنده صرافی ۲۰۲۲ است

وویجر در ۱۹ دسامبر اعلام کرد که با مناقصه خرید دارایی Binance.US در معامله ای به ارزش ۱.۰۲۲ میلیارد دلار موافقت کرده است.

در یک بیانیه مطبوعاتی، وام دهنده گفت این پیشنهاد “بالاترین و بهترین پیشنهاد برای دارایی” است و ارزش بازگشتی به مشتریان و طلبکاران را “در یک بازه زمانی سریع” به حداکثر می رساند.

Voyager قبلاً در ۲۷ سپتامبر اعلام کرد که FTX.US با پیشنهاد ۱.۴ میلیارد دلار در حراج دارایی های خود برنده شده است. این به مشتری این امکان را می دهد که ۷۲٪ از رمزنگاری منجمد شده را پس بگیرد و پس از آن هیچ معامله ای انجام نشد.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا