🚨 اخبار ارز دیجیتال

SEC معتقد است که Filecoin یک اوراق بهادار است، Grayscale به سرمایه گذاران هشدار می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تنظیم‌کننده‌ها از Grayscale خواسته‌اند که درخواست خود را برای محصول Filecoin Trust پس بگیرد و بیان کرده‌اند که دارایی‌های زیربنایی آن «تعریف امنیت را دارد».

شرکت Grayscale Investments فاش کرده است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) توکن FIL بومی Filecoin را یک امنیت می داند.

طبق اعلامیه ۱۷ مه، Grayscale برای راه اندازی محصول Filecoin Trust در ۱۴ آوریل به رگولاتورها مراجعه کرده است، که سرمایه گذاران را در معرض غیرمستقیم توکن FIL اساسی قرار می دهد.

بعداً، در نامه نظری از کارکنان SEC در ۱۶ مه، تنظیم‌کننده به Grayscale هشدار داد که FIL طبق قانون فدرال “تعریف امنیت” را دارد و از آن خواست درخواست خود را برای محصولات اعتماد پس بگیرد.

Grayscale گفت که بر این عقیده است که Filecoin یک امنیت نیست و قصد دارد توضیحی درباره علت آن به SEC ارسال کند.

Grayscale معتقد نیست FIL تحت قوانین اوراق بهادار فدرال یک اوراق بهادار است و قصد دارد به سرعت به کارکنان SEC در مورد مبنای قانونی موقعیت Grayscale پاسخ دهد.

Grayscale گفت که “غیرقابل پیش بینی” است که آیا SEC متقاعد شود که این توضیح را بپذیرد، و اشاره کرد که ممکن است در ثبت اعتماد “به دنبال بررسی باشد”. او هشدار داد در غیر این صورت، شرکت سرمایه گذاری ممکن است مجبور شود کل تراست را منحل کند.

مربوط: SEC به دنبال رد دادخواست Coinbase برای قوانین رمزنگاری قریب الوقوع است

این آخرین به‌روزرسانی توسط SEC نشان‌دهنده ادامه سرکوب محصولات ارزهای دیجیتال توسط قانون‌گذارانی است که اخیراً بسیاری از صرافی‌های ارزهای دیجیتال ایالات متحده را سرکوب کرده‌اند.

در ۹ فوریه، SEC صرافی کریپتوکارنسی مستقر در ایالات متحده را به دلیل «فروش اوراق بهادار ثبت نشده» جریمه کرد و به صرافی دستور داد تا برنامه staking-as-a-service خود را متوقف کند.

اخیراً، در ۲۲ مارس، کوین‌بیس، بزرگترین صرافی ارزهای رمزنگاری شده عمومی در ایالات متحده، یک اخطار ولز (یک سند قانونی که معمولاً قبل از اقدامات اجرایی است) از رگولاتورها برای «نقض احتمالی قوانین اوراق بهادار» دریافت کرد.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟

این یک داستان در حال پیشرفت است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Tom Mitchelhill

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا