اخبار ارز دیجیتال

SEC ممکن است قبل از درخواست تجدیدنظر در پرونده ریپل: براد گارلینگ هاوس، “سالها” صبر کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل Ripple، درخواست تجدیدنظر SEC «تنها باعث تقویت بیشتر» حکم قاضی تورس مبنی بر اینکه XRP یک امنیت نیست، خواهد شد.

برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، می‌گوید زمان زیادی طول می‌کشد تا کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) فرصتی برای درخواست تجدیدنظر در مورد حکم مساعد قاضی تورس در دعوی علیه ریپل پیدا کند. فکر می‌کنم با این رویه روبرو خواهم شد.

در ۱۳ ژوئیه، قاضی تورس در شکایتی که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار در سال ۲۰۲۰ ارائه شد، تا حدودی به نفع آزمایشگاه ریپل رای داد و حکم داد که توکن‌های XRP (XRP) برای خرده‌فروشی در مبادلات دارایی دیجیتال در دسترس نیستند. امنیت نبود

با این حال، تورس حکم داده است که XRP شرایط تعیین شده توسط تست Howie را برآورده می کند و بنابراین زمانی که به سرمایه گذاران نهادی فروخته می شود یک اوراق بهادار است.

در مصاحبه ای با بلومبرگ در ۱۵ ژوئیه، گارلینگ هاوس گفت که فروش نهادی “حداقل بخش” شکایت است و اگر کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه خرده فروشی ها تجدید نظر کند، حکم قاضی تورس تلویحا خواهد شد. او گفت که “بیشتر” تثبیت خواهد شد. ساختن

Garlinghouse گفت ممکن است مدتی طول بکشد تا SEC بتواند درخواست تجدید نظر کند.

“از نظر قانونی، XRP طبق قانون فعلی یک امنیت نیست. تا زمانی که SEC فرصتی برای درخواست تجدید نظر پیدا کند (که سالها طول خواهد کشید)، صادقانه بگویم، ما بسیار خوشبین هستیم.”

گارلینگ هاوس تاکید کرد که این “اولین بار” است که SEC یک “پرونده رمزنگاری” را از دست می دهد. او معتقد است که به این دلیل است که SEC «بازیکنان ضعیف‌تری» را که «قلدر» بودند و نتوانستند «دفاع مناسب» بازی کنند، تعقیب کرده است.

او همچنین خاطرنشان کرد که زمانی که شکایت علیه ریپل برای اولین بار تشکیل شد، بسیاری از صرافی‌های رمزنگاری ایالات متحده به دلیل عدم اطمینان در نگرش «صبر کن و ببین» بودند.

مربوط: XRP حکم “نقطه عطف” را دارد، اما ما هنوز از جنگل خارج نشده ایم – وکیل

به گفته گارلینگ هاوس، این به این دلیل است که SEC هرج و مرج را در بازار “کاشت”.

او گفت: «آنها می دانستند که هرج و مرج وجود دارد، و با وجود اینکه می دانستند که هرج و مرج بیشتری ایجاد می کند، عمل کردند.

او گفت که این “اختلال” در واقع به عنوان “قدرت” بر SEC ظاهر می شود، اما از وقوع نوآوری در ایالات متحده جلوگیری می کند.

وی گفت: “کمیسیون بورس در تلاش است تا سیاست واقعاً درستی را به قدرت و سیاست واگذار کند و قوانین روشنی را ارائه کند.”

برای فعال کردن کارآفرینان و سرمایه گذاران برای شرکت در این بازار جدید شگفت انگیز که حول محور فناوری ارزهای دیجیتال و بلاک چین متمرکز است.

مجله: XRP امنیت نیست، مدیر عامل سلسیوس به اتهامات جنایی دستگیر شد، بیشتر: Hodler’s Digest، ۹-۱۵ ژوئیهنویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا