اخبار ارز دیجیتال

SEC یک عقب گرد موقت در درخواست ها برای دسترسی به نرم افزار Binance.US مشاهده می کند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

یک قاضی فدرال درخواست SEC برای دسترسی فوری به نرم‌افزار Binance.US را رد کرد و از رگولاتور خواست تا درخواست‌های کشف خاص‌تری را ارائه کند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نتوانست دسترسی فوری به نرم افزار Binance.US را در جلسه استماع 18 سپتامبر به دست آورد و قاضی گفت: “ما در حال حاضر قصد نداریم بازرسی را انجام دهیم.”

این جلسه برای بحث در مورد پیشنهاد SEC برای وادار کردن Binance به ارائه اطلاعات بیشتر و اجازه دادن به مدیران برای مشارکت بیشتر در سپرده‌ها برگزار شد که آخرین مورد در هفته گذشته بین دو شرکت بود.

قاضی فاروقی در این جلسه گفت: «در حال حاضر قصدی برای اجازه بازرسی ندارم». بر اساس گزارش بلومبرگ در 18 سپتامبر، او پیشنهاد کرد که SEC باید درخواست‌های اکتشاف خاص‌تری ارائه کند و با طیف وسیع‌تری از شاهدان صحبت کند.

از زمانی که SEC در 5 ژوئن از شعبه بین‌المللی Binance Holdings و Changpeng Chao “CZ” مدیر عامل شرکت Binance Holdings شکایت کرد، بخش ایالات متحده از صرافی ارزهای دیجیتال به دلیل دخالت ادعایی آنها. او بارها ادعا کرده است که در دریافت اطلاعات از Binance US مشکل دارد. در فروش اوراق بهادار ثبت نشده.

در 15 سپتامبر، SEC، Binance.US را به عدم همکاری با تحقیقات خود متهم کرد، و رگولاتور تاکید کرد که شرکت هولدینگ Binance.US BAM Trading تنها 220 سند را در طول فرآیند کشف تولید کرده است.

SEC گفت که اکثر این اسناد “شامل اسکرین شات های ناخوانا و اسناد بدون تاریخ و بدون امضا هستند.” رگولاتور اضافه کرد که BAM از ارائه شاهدان کلیدی برای استیضاح خودداری کرد و در عوض تنها با ارائه چهار مورد از شاهدان که مناسب تشخیص داد موافقت کرد.

بااین‌حال، بایننس قبلا درخواست‌های کشف مکرر SEC را «به‌طور غیرمنطقی سنگین» توصیف کرده بود، در حالی که SEC شواهد موجود در دعوای بایننس علیه این شرکت را در مورد اقدامات ثبت‌نشده اوراق بهادار و سایر اتهامات رد کرد. او ادعا کرد که علی‌رغم موافقت با دستور رضایت افشا، همکاری نکرد. .

مطالب مرتبط: SEC ادعا می کند که ارائه دهنده کیف پول Ceffu شکایتی علیه BAM “مربوط به Binance” ارائه کرده است

تصمیم قاضی فاروکی مبنی بر ممانعت از دسترسی فوری SEC به نرم‌افزار Binance.US و سایر اسناد، نشان‌دهنده یک شکست جزئی برای تنظیم‌کننده در دعوای جاری خود علیه صرافی است.

نگهداری دارایی‌های مشتری توسط Binance.US یکی از نگرانی‌های اصلی SEC برای صرافی‌های رمزنگاری است، با تنظیم‌کننده‌ها که روابط بالقوه با بازوی جهانی صرافی را باز می‌کنند.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنیم – کارشناسان و کارشناسان بیت کوین افکار خود را به اشتراک می گذارند

نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا