🚨 اخبار ارز دیجیتال

SEC درگیر دعوی قضایی می شود.هستر پیرس می‌گوید شرکت‌های رمزارز نباید از ایالات متحده تسلیم شوند

او گفت که پنج سال حضورش در SEC آگاهی و دانش او را در مورد دارایی های دیجیتال افزایش داده است، اما اقدامات اجرایی تا حد زیادی “بیشتر از یکسان” بوده است.

هستر پیرس، یکی از پنج کمیسیونر در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و از حامیان صریح ارزهای دیجیتال، از قانونگذاران و قانونگذاران خواست تا در مورد دارایی های دیجیتال شفاف باشند.

پیرس در گفتگو با Cointelegraph در کنفرانس Permissionless II در آستین، تگزاس در ۱۱ سپتامبر گفت که وقتی در سال ۲۰۱۶ به کمیته ملحق شد، در کمک به SEC در یافتن راه حلی برای چارچوب نظارتی ارزهای دیجیتال نقش اساسی داشت. او گفت که انتظار نداشت. “خیلی عقب تر” بودن او اشاره کرد که به نظر می رسد کشورهایی مانند سوئیس و سنگاپور در مقررات جهانی ارزهای دیجیتال جلوتر از منحنی هستند، اما گفت که این کشورها به سختی می توانند با وضعیت ایالات متحده مقایسه شوند.

پیرس گفت: “من تغییر چندانی برای بهتر شدن نمی بینم.” افراد زیادی در دولت هستند که در مورد کریپتو، چه در FinHub و چه در بخش‌های مختلف، کاملاً آگاه هستند. افرادی هستند که در واقع بسیار آگاه هستند، اما در مدت زمانی که من آنجا بوده‌ام این موضوع تغییر نکرده است. بنابراین.”

کمیسر هستر پیرس (نفر دوم از راست) با سیاستگذاران در Permissionless II در ۱۱ سپتامبر صحبت می کند.منبع: کوین تلگراف

تحت رهبری رئیس Gary Gensler، SEC انتقادات زیادی از سوی رهبران صنعت، تنظیم‌کننده‌ها و قانون‌گذاران دریافت کرده است و اغلب به رویکرد «اجرا به اجرا» برای دارایی‌های دیجیتال متهم می‌شود. در زمان انتشار، این کمیسیون درگیر دعوای مدنی علیه شرکت‌های رمزنگاری کوین‌بیس، بایننس و ریپل بود و فهرست شدن صندوق قابل معامله در بورس اسپات بیت‌کوین (BTC) را در بازار ایالات متحده تایید نکرده بود. در ماه آگوست، Grayscale Investments برنده درخواست تجدیدنظر در مورد رد درخواست SEC از ETF spot خود شد، که می تواند منجر به بررسی شود.

مربوط: Stoner Cats NFT یک امنیت نیست، بلکه “تأمین سرمایه جمعی طرفداران” است – SEC Perth، Ueda

پیرس گفت که نمی تواند در مورد پرونده های خاص مربوط به SEC اظهار نظر کند، اما از مؤسسات درگیر در صنعت ارزهای رمزنگاری شده خواست تا در مورد چگونگی ادامه با کمیسیون ارتباط برقرار کنند. او اشاره کرد که سازمان‌های دولتی می‌توانند در مورد سیاست‌های مربوط به رمزارزها «تغییر قلب» داشته باشند.

آمریکا را رها نکن. […] به راه های خاصی فکر کنید که به وضوح نیاز دارید. ”

در زمان انتشار، وکلای SEC با وکلای Binance.US در یک جلسه دادگاه در واشنگتن دی سی ملاقات کردند تا در مورد ادعاهای مربوط به نیاز به کشف سریع در دعاوی مدنی بحث کنند. در این جلسه مشخص شد که Changpeng Chao، مدیرعامل Binance، در میان گزارش‌هایی مبنی بر ترک سایر مدیران این صرافی، برایان شرودر، مدیر عامل ایالات متحده آمریکا، از سوی شرکت ارزهای دیجیتال “استحقاق” دریافت کرده است.

مجله: مقررات ارزهای دیجیتال: آیا رئیس SEC، گری جنسلر، حرف آخر را می‌زند؟

نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا