🚨 اخبار ارز دیجیتال

SEC، BlackRock، Invesco تصمیم گیری ETF بیت کوین را به تاخیر انداختند

Invesco و Bitwise دو شرکت دیگری هستند که تحت تأثیر تاخیر SEC قرار گرفتند.

رگولاتورهای اوراق بهادار ایالات متحده تصمیم گیری در مورد چندین صندوق پیشنهادی قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) از جمله BlackRock را پیش از تعطیلی مورد انتظار دولت به تعویق انداخته اند.

Invesco، Bitwise و Valkyrie سه شرکت دیگری هستند که تحت تأثیر تاخیرهای کمیسیون اوراق بهادار و بورس در پرونده های جداگانه در ۲۸ سپتامبر قرار گرفتند.

جیمز سیفرت، تحلیلگر ETF بلومبرگ نیز انتظار دارد که متقاضیان Fidelity، VanEck و WidsomeTree توسط رگولاتورهای اوراق بهادار بازپرداخت شوند.

آخرین تمدید کمیسیون بورس و اوراق بهادار دو هفته زودتر از مهلت دوم برای بسیاری از متقاضیان که منتظر اعلامیه‌های تنظیم‌کننده اوراق بهادار بین ۱۶ و ۱۹ اکتبر بودند، انجام شد.

دولت ایالات متحده در حال بررسی یک “تعطیلی” احتمالی در اول اکتبر است، زیرا مجلس نمایندگان و سنا در مورد لایحه های مختلف بودجه برای تأمین مالی عملیات دولت به توافق نرسیده اند.

مربوط: ETF بیت کوین یا نه، انتظار یک بازار گاوی کریپتو “سکسی” نداشته باشید – بنیانگذار Concordium

SEC قبلاً تعداد زیادی از متقاضیان ETF Spot Bitcoin را از مهلت اولیه در اوایل سپتامبر گذشته به تعویق انداخت.

این در حالی است که آخرین مهلت مجموعه سوم از هفت شرکت حدوداً اواسط ژانویه است و ممکن است این امر نیز به تعویق بیفتد. SEC باید حداکثر تا اواسط مارس تصمیم نهایی را اتخاذ کند.

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید – بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند


نویسنده: Brayden Lindrea
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا