🚨 اخبار ارز دیجیتال

اولین مهلت SEC برای تایید هفت ETF بیت کوین در هفته آینده نزدیک است

تحلیلگران می گویند بهترین سناریو این است که SEC مجموعه ای از ETF های بیت کوین را تایید کند، اما می تواند از حق درخواست تجدیدنظر نیز استفاده کند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده با اولین مهلت تصمیم گیری در مورد هفت برنامه جدید ETF بیت کوین (BTC) روبرو است که آخرین مورد توسط Grayscale Investments در دادگاه استیناف فدرال ایالات متحده شکست خورده است. در میانه، ۴ سپتامبر است.

Bitwise قصد دارد در ۱ سپتامبر بفهمد که آیا ETF آن تأییدیه SEC را دریافت می کند یا خیر، در حالی که BlackRock، VanEck، Fidelity، Invesco و WisdomTree هر دو منتظر تصمیم SEC در مورد صندوق تا ۲ سپتامبر هستند.

در همین حال، انتظار می رود که Valkyrie در ۴ سپتامبر پاسخی از SEC دریافت کند.

لیست تاریخ ها و مهلت های ارسال متقاضی ETF اخیر بیت کوین.منبع: بلومبرگ

در ۲۹ آگوست، دادگاه استیناف ایالات متحده حکم داد که رد درخواست Grayscale توسط SEC برای تبدیل Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) به بیت کوین ETF نقطه ای “خودسرانه و دمدمی مزاج” است. جیمز سیفرت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، می گوید، اما این بدان معنا نیست که SEC باید پرونده گری اسکیل را تأیید کند و سایر مؤسسات مالی در آینده این کار را خواهند کرد.

سیفرت در مصاحبه ای در ۲۹ اوت با بلومبرگ توضیح داد که برنده شدن Grayscale “قطعا” شانس پذیرش موج بعدی متقاضیان را افزایش می دهد.

با این حال، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ممکن است تصمیم گیری را به تعویق بیندازد، و با توجه به پیشنهاد دو مهلت دیگر برای هر صندوق قبل از تصمیم گیری نهایی ۲۴۰ روز پس از تشکیل پرونده، مشخص نیست آن روز چه زمانی فرا خواهد رسید.

برای کسانی که منتظر متقاضیان هستند، آخرین مهلت با SEC اواسط مارس سال آینده است.

گزینه های SEC پس از تصمیم گیری در مقیاس خاکستری چیست؟

پس از حکم امروز به نفع Grayscale، رگولاتورها ۹۰ روز فرصت دارند تا به دادگاه عالی ایالات متحده تجدید نظر کنند یا برای بررسی کامل دادگاه تشکیل پرونده دهند. دادگاه مدار می تواند تصمیمات اتخاذ شده توسط هیئتی متشکل از سه قاضی را لغو کند.

با این حال، SEC حرکت بعدی خود را فاش نکرده است.

اگر SEC درخواست تجدید نظر نکند، دادگاه باید نحوه اجرای حکم را مشخص کند که می‌تواند شامل دستور دادن به SEC برای تأیید یا حداقل بررسی مجدد درخواست Grayscale باشد.

مربوط: برد Grayscale در مقابل SEC Bitcoin ETF قیمت بیت کوین را به بالاترین سطح ۲ هفته ای رساند

در هر صورت، سیفرت تنها دو گزینه مناسب برای تنظیم کننده ها می بیند.

اولین مورد پذیرش شکست و تأیید تبدیل GBTC توسط Grayscale به یک ETF بیت کوین است.

سیفرت گفت، در عوض، SEC باید ETF آتی بیت کوین را به طور کامل از فهرست حذف کند یا درخواست Grayscale را بر اساس استدلال جدید رد کند.

اما اریک بالچوناس، همچنین تحلیلگر ETF بلومبرگ، گفت: در نظر گرفته شده با توجه به اینکه طبق گزارش ها، SEC نسبت به ETF های آتی اتریوم مدارا می کند، «بعید است» SEC ETF آتی بیت کوین را لغو کند.

مجله: Hall of Flame: Wolf Of All Streets نگران جهانی است که بیت کوین به ۱ میلیون دلار می رسدنویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا