اخبار ارز دیجیتال

وکیل پارادایم: SEC به طور ناعادلانه تلاش می کند تا بازار ارزهای دیجیتال را سرکوب کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رودریگو سیرا SEC را به فرار از صلاحیت خود در یک شکایت علیه صرافی رمزارز Bittrex متهم کرده است.

رودریگو سیرا، مشاور ویژه در شرکت سرمایه‌گذاری رمزارز Paradigm، آخرین فردی است که تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار ایالات متحده را به دنبال «ناعادلانه» صرافی بیت‌ترکس، این بار برای سرکوب بازارهای ثانویه کریپتو متهم کرد.

در یک موضوع توییتری در ۱۱ ژوئیه، Sayla افکار خود را پس از تشکیل پرونده دادگاه از Paradigm اضافه کرد و اظهار داشت که شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه صرافی ارز دیجیتال Bittrex مستقر در ایالات متحده یک هووی است. آن استدلال کرد که باید “رد شود” زیرا متکی به استفاده ناعادلانه از معامله بود. آزمونی برای ادعا.

در ۷ ژوئیه، پارادایم شکایتی را به دادگاه ارائه کرد و ادعا کرد که تنظیم کننده های مالی از حوزه قضایی خود دور شده اند.

سایلا در تاپیک خود همچنین اشاره کرد که گری جنسلر، رئیس SEC قبلاً اعتراف کرده بود که صرافی‌های ارزهای دیجیتال چارچوب قانونی مناسبی ندارند و پیشنهاد می‌کرد که تنظیم‌کننده‌ها باید این بازارهای ثانویه را در نظر بگیرند.

تایرا در یک پست وبلاگی در ۷ ژوئیه استدلال مشابهی را مطرح کرد و اشاره کرد که SEC هیچ اختیاری ندارد زیرا ارزهای دیجیتال با “قرارداد سرمایه گذاری” همراه نیستند. در نتیجه، دارایی‌های کریپتو مشمول اختیارات مرجع نیستند.

«تا زمانی که SEC به قوانینی که کوین بیس درخواست کرده است وارد نشود، صنعت دارایی دیجیتال ضرر خواهد کرد و در عین حال به آنها گفته می‌شود که «ثبت نام کنند»، اما آنها ابزار مؤثری ندارند.»

مربوط: Bittrex مقامات SEC را در دعوای کریپتو به چالش می کشد و به دنبال اخراج است

SEC برای اولین بار در ۱۷ آوریل علیه Bittrex شکایت کرد. تقریباً دو هفته بعد، در ۳۰ آوریل، صرافی مجوز انتقال پول فلوریدا را لغو کرد و در نهایت در ۸ مه اعلام ورشکستگی کرد.

همچنین دومین باری است که پارادایم به یک سازمان ارزهای دیجیتال که با اقدامات قانونی SEC مواجه است، کمک می کند.

در ۱۱ مه، پارادایم در حمایت از Coinbase یک دادخواست ارائه کرد و استدلال کرد که SEC در ارائه قوانین و راهنمایی های واضح به شرکت های دارایی دیجیتال ایالات متحده شکست خورده است.

نظر: ماکسیمالیسم رمزنگاری جمهوریخواه تقریباً به بدی “لژیون ضد رمز” دموکرات ها استنویسنده: Tom Mitchelhill

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا