اخبار ارز دیجیتال

افزایش 183 درصدی معاملات کریپتو SEC شش ماه پس از سقوط FTX

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به دنبال افشاگری‌هایی که در مورد FTX متمرکز شد، تنظیم‌کننده‌ها اقدامات اجرایی در فضای ارزهای دیجیتال را افزایش دادند.

اقدامات اجرایی مرتبط با رمزارز انجام شده توسط رگولاتورهای اوراق بهادار ایالات متحده در شش ماه پس از ورشکستگی صرافی کریپتو FTX به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل بیانیه های مطبوعاتی کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و پوشش خبری اقدامات آن نشان می دهد که SEC تقریباً شش اقدام اجرایی در شش ماه قبل از ورشکستگی FTX انجام داده است.

شش ماه پس از ورشکستگی FTX در 11 نوامبر 2022، اقدامات اجرایی مربوط به ارزهای دیجیتال SEC به حداقل 17 افزایش یافت که 183 درصد افزایش نسبت به سه ماهه قبل تخمین زده می شود.

نموداری که تعداد اقدامات اجرایی SEC مربوط به ارزهای دیجیتال را در هر دوره شش ماهه نشان می دهد.

این تجزیه و تحلیل دو شکایت اخیری که توسط SEC علیه بایننس در 5 ژوئن و روز بعد Coinbase ارائه شده است را در نظر نمی گیرد.

اقدامات افزایش یافته، از جمله اقداماتی که اخیراً علیه دو صرافی انجام شده است، نشان می دهد که برخی ناظران ممکن است در تلاش برای جبران شکست SEC در سرکوب FTX باشند.

در 7 ژوئن، MarketWatch گزارش داد که فرنچ هیل، نماینده جمهوری خواه، گفت سرکوب اخیر «سرپوشی» توسط رگولاتور و رئیس SEC، گری جنسلر بوده است. او آن روز در یک رویداد در واشنگتن دی سی سخنرانی می کرد.

هیل ادعا می کند که جنسلر “نظارت بر FTX” نیست، بلکه کمیسیونر SEC “کیم کارداشیان را به دلیل تبلیغ ارز دیجیتال در یک تبلیغ Super Bowl مورد ضرب و شتم قرار می دهد.”

“[Gensler] من فکر می کنم افتتاح امسال، 2023، و با همه این اقدامات اجرایی [cover your ass] به من “

مارکوس تیلن، رئیس تحقیقات و استراتژی در Matrixport و نویسنده کریپتو تایتان ها او قبلاً به کوین تلگراف گفته بود که معتقد است در میان افرادی که در درک مشکلات FTX ناکام هستند، فضایی از “گیج” وجود دارد.

مربوط: شکایت SEC: 67 ارز رمزنگاری شده توسط SEC به عنوان اوراق بهادار تلقی می شوند

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل در مقاله 6 ژوئن خود به نکته مشابهی اشاره کرد. توییت کمیسیون بورس و اوراق بهادار اعلام کرد که “در حال پیگیری شکایت علیه دیوار است و امیدوار است که این موضوع باعث شود تا مقامات از شکست FTX منحرف شوند.”

تالار شعله های آتش: کریپتو وندی در مورد انتقاد SEC، تبعیض جنسی و نحوه پیروزی افراد ضعیف صحبت می کندنویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا