اخبار ارز دیجیتال

SEC به مجموعه ای از اقدامات اجرایی ادامه می دهد و BKCoin را با اتهامات کلاهبرداری ۱۰۰ میلیون دلاری هدف قرار می دهد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شکایت رگولاتور مالی ادعا می کند که BKCoin حدود ۱۰۰ میلیون دلار از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده جمع آوری کرده است، اما برخی از وجوه را برای استفاده شخصی منحرف کرده است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در آخرین اقدام اجرایی خود، مشاوران سرمایه گذاری و افرادی را که گفته می شود در یک کلاهبرداری ۱۰۰ میلیون دلاری از ارزهای دیجیتال دخیل هستند، هدف قرار داده است.

طبق اعلامیه ۶ مارس، SEC در ۲۳ فوریه علیه مشاور سرمایه گذاری BKCoin و یکی از مدیران آن، کوین کانگ، اقدام اضطراری انجام داد و آنها را به “بی توجهی به ساختار صندوق و دارایی ها و استفاده بیش از ۳.۶ میلیون دلار” متهم کرد. این در مورد پرداخت های مشابه پونزی به سرمایه گذاران است. بر اساس شکایت تنظیم‌کننده مالی، BKCoin حدود ۱۰۰ میلیون دلار از سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در ارزهای رمزپایه جمع‌آوری کرد، اما شرکت و کانگ برخی از وجوه را برای استفاده شخصی منحرف کردند.

اریک بوستیلو، مدیر دفتر منطقه ای SEC در میامی، گفت: «همانطور که ما ادعا می کنیم، سرمایه گذاران برای تجارت دارایی های مجازی پول را نزد متهمان واریز کردند. در عوض، متهمان پول را اختلاس کردند، اسناد جعلی ایجاد کردند، و حتی رفتاری شبیه به پونزی انجام دادند. بر تعهد مستمر ما برای ریشه کنی

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا