اخبار ارز دیجیتال

کمیسر SEC در حالی که بازار به دنبال بهبودی است، “نقطه رمزنگاری” را یادآوری می کند

هیستر پیرس، کمیسیونر SEC تاکید کرد که با وجود سال بسیار بد، درس‌هایی برای صنعت کریپتو وجود دارد که باید بیاموزد.

در سخنرانی اخیر، هیستر پیرس، کمیسر کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به شش درس کلیدی اشاره کرد که بازیگران صنعت باید درباره چیستی ارزهای دیجیتال به خاطر بسپارند.

پیرس در سخنرانی خود در کنفرانس دوک دارایی‌های دیجیتال، درس‌هایی را بیان کرد که باید از مشکلاتی که صنعت کریپتو در سال ۲۰۲۲ با آن مواجه بود آموخت. به گفته کمیسیونرها، سال ۲۰۲۲ “وحشتناک، وحشتناک، بد و بسیار بد برای فضای ارزهای دیجیتال و تنظیم کننده ها” خواهد بود. اما پیرس معتقد بود از مجموعه مشکلاتی که در سال گذشته رخ داد، درس های ارزشمندی می توان آموخت. او توضیح داد:

زیربنای این درس ها این واقعیت است که توسعه فناوری زمان می برد و اغلب باید با پیشرفت های نوآورانه در سایر زمینه ها ترکیب شود تا به پتانسیل کامل آن برسد.

بعلاوه، کمیسیونر SEC تاکید کرد که صنعت باید همیشه در نظر داشته باشد که ارزهای رمزنگاری شده برای بالا بردن قیمت ها یا پرتاب توکن به سمت دیگران نیستند. تاکید کرد که فناوری زیربنایی برای “حل مشکل اعتماد” است و مردم باید به یاد داشته باشند که چگونه آنها می توانند با افرادی که نمی شناسند تعامل و معامله کنند. او توضیح داد:

به‌طور سنتی، مردم برای حل این مشکل به واسطه‌ها و دولت‌های متمرکز متکی بودند، اما فناوری‌هایی مانند رمزنگاری، بلاک چین و اثبات‌های دانش صفر راه‌حل‌های جدیدی ارائه می‌دهند.»

به طور جداگانه، کمیسیونر از “کسانی که به آینده ارزهای رمزنگاری شده اعتقاد دارند” خواست تا اقدامات مضر را حذف کنند و رفتار خوب در صنعت را تشویق کنند، نه اینکه منتظر باشند تا قانونگذاران مشکل را برطرف کنند. از من خواست تا

پیرس همچنین گفت که توسعه ارزش ارزهای دیجیتال به عهده افراد داخل صنعت است.

مربوط: رئیس سابق SEC شعار “کاذب” را محکوم کرد: “قانون توسط مجریان”

سال گذشته برای کسانی که به فضا اعتقاد دارند سال چالشی بود. با وجود این فاجعه، هنوز دستاوردهای مثبتی در این زمینه وجود دارد، از جمله نشان دادن انعطاف پذیری در برابر چالش های بازار و زمینه سازی برای پایه های قوی تر.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا