🚨 اخبار ارز دیجیتال

SEC از قاضی می خواهد که درخواست Coinbase برای رد شکایت را رد کند

رگولاتورها از یک قاضی فدرال خواستند که درخواست کوین بیس برای رد شکایت را رد کند و گفت که این شرکت می‌دانست که ارزهای دیجیتالی که می‌فروشد، اوراق بهادار تحت آزمایش Howie هستند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از یک قاضی فدرال خواسته است که درخواست کوین بیس برای رد شکایت تنظیم کننده را رد کند.

در یک پرونده در ۳ اکتبر در دادگاه منطقه نیویورک، SEC با ادعای Coinbase در درخواست رد خود مقابله کرد و بیان کرد که برخی از ارزهای رمزنگاری شده فهرست شده در پلتفرم آن مشمول ثبت SEC تحت آزمون Howey هستند. او اعتقاد خود را تکرار کرد که قرارداد سرمایه گذاری بر اساس

«هر صادرکننده دارایی‌های رمزنگاری به سرمایه‌گذاران (از جمله خریداران در پلتفرم کوین‌بیس) فرصتی برای افزایش ارزش سرمایه‌گذاری‌هایشان بر اساس برنامه منتشرشده ناشر برای توسعه و حفظ ارزش دارایی‌هایشان می‌دهد. «ما این انتظار منطقی را تشویق کردیم که … SEC نوشت.

SEC ادعا می‌کند که کوین‌بیس از همیشه می‌دانست که ارزهای رمزپایه‌ای که می‌فروشد، اوراق بهادار هستند، در صورتی که تست Howie را انجام دهند، و صرافی در پرونده SEC خود گفت که او ادعا می‌کند از این موضوع آگاه است.

تنظیم‌کننده‌ها همچنین استدلال کوین‌بیس مبنی بر استناد به «دکترین سؤال جدی» را رد کردند، که می‌گوید تا زمانی که کنگره چنین چیزی را نگوید، SEC هیچ اختیاری بر بازارهای کریپتو ندارد.

SEC گفت: “SEC هیچ اختیار جدیدی را برای انجام کاری که قبلاً صراحتاً بر اساس قوانین اوراق بهادار فدرال مجاز به انجام آن نیست، بر عهده نگرفته است.”

پل گروال، رئیس امور حقوقی کوین بیس، در پستی در ۳ اکتبر در توییتر گفت که ادعاهای SEC “تقریباً مشابه قدیمی است” و دارایی های فهرست شده “اوراق بهادار نیستند. این در صلاحیت SEC نیست.”

گروال استدلال کرد که اظهارات SEC در پاسخ خود به این معنی است که “همه چیز از کارت های پوکمون گرفته تا تمبرها و دستبندهای سوئیفتی اوراق بهادار هستند.”

مربوط: SEC علیه حسابرسان FTX شکایت می کند

Myles Jennings، مشاور عمومی ارز دیجیتال a16z، در XPost استدلال کرد که شکایت SEC «پر از حفره‌ها» است.

جنینگز گفت که حتی اگر دادگاه با استدلال‌های اصلی تنظیم‌کننده‌ها در مورد قراردادهای سرمایه‌گذاری موافق باشد، دعوای حقوقی «هنوز ناکام می‌ماند» زیرا او معتقد است که تعریف SEC از قرارداد سرمایه‌گذاری «بی‌نهایت گسترده است».

مجله: آیا DAO ها برای قابل دوام بودن بیش از حد تبلیغاتی هستند؟


نویسنده: Jesse Coghlan
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا