🚨 اخبار ارز دیجیتال

SEC مدیر سرمایه گذاری کریپتو را با تبلیغات گمراه کننده و ادعاهای حضانت متهم می کند

شکایت علیه Titan Global Capital Management اولین شکایتی است که بر اساس قوانین بازنگری شده بازاریابی سال ۲۰۲۰ توسط رگولاتور ایالات متحده ثبت شده است. همچنین به مسائل مربوط به انطباق می پردازد.

مشاور سرمایه‌گذاری فین‌تک، Titan Global Capital Management، توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در رابطه با تبلیغات و نقض قوانین مورد شکایت قرار گرفته است که منجر به دستور توقف و توقف SEC شد. با محکوم کردن و مجازات‌ها موافقت کنید.

به گفته کمیسیون بورس و اوراق بهادار، این شرکت مستقر در نیویورک قوانین بازاریابی را که توسط SEC در دسامبر ۲۰۲۰ بازبینی شده بود، با طرح ادعاهای گمراه کننده بر اساس “عملکرد فرضی” در وب سایت خود نقض کرد. این اولین بار است که یک پرونده تحت این قانون تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد. عثمان نواز، افسر ارشد اجرای SEC در بیانیه ای گفت:

کمیسیون اروپا مقررات بازاریابی خود را اصلاح کرده است تا استفاده از شاخص های عملکرد فرضی را تنها در صورتی مجاز کند که مشاوران با الزاماتی که به طور منطقی برای جلوگیری از تقلب طراحی شده اند مطابقت داشته باشند. […] این اقدام به عنوان یک هشدار برای اطمینان از رعایت همه مشاوران عمل می کند. ”

تایتان ادعا کرد که عملکرد «سالانه»، بر اساس داده‌های سه هفته‌ای، می‌تواند منجر به سودی تا ۲۷۰۰ درصد برای محصول رمزنگاری Titan شود که در آگوست ۲۰۲۱ عرضه شد. SEC همچنین دریافت که این شرکت اظهارات نامشخصی در مورد نگهداری از دارایی های رمزنگاری کرده است. و در دوره تا اکتبر ۲۰۲۲ سیاست مناسبی در مورد قاچاق کارکنان اتخاذ نکرده است.

مطالب مرتبط: تیتان سبد ارزهای دیجیتال با مدیریت فعال را برای سرمایه گذاران آمریکایی راه اندازی می کند

Titan در SEC ثبت شده است و عضوی از بدنه خود نظارتی تنظیم کننده های صنعت مالی است. این شرکت بدون تایید یا رد یافته های SEC، برخی از مسائل را خود گزارش داد و قبل از موافقت با دستور SEC با تحقیقات همکاری کرد. شکایت SEC همچنین شامل ۱۹۲,۴۵۴ دلار برای معکوس کردن سودهای ناعادلانه با بهره و ۸۵۰,۰۰۰ دلار جریمه برای توزیع بین مشتریان آسیب دیده است.

SEC اهداف نظارتی را برای افزایش اجرای مشاوران سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال تعیین کرده است. یک اطلاعیه فوریه از بخش آزمایش، تمرکز جدیدی را اعلام کرد. همچنین تغییراتی را در قوانین نگهداری پیشنهاد می کند که می تواند بر شرکت های ارزهای دیجیتال تأثیر منفی بگذارد.

Titan تا زمان انتشار به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مجله: چگونه افراد باهوش روی کوین های میم احمقانه سرمایه گذاری می کنند: یک برنامه ۳ نقطه ای برای موفقیتنویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا