اخبار ارز دیجیتال

استراتژی نظارت رمزنگاری رئیس SEC با فروپاشی اکوسیستم زیر سوال رفته است

نماینده تام ایمر نسبت به استراتژی نظارتی که توسط گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای اکوسیستم کریپتو به کار گرفته شده است، ابراز نگرانی کرده است.

هدف مقررات اغلب محافظت از شهروندان در برابر افراد بد است، اما اثربخشی مقررات ارزهای دیجیتال ایالات متحده در سال گذشته توسط صرافی‌های بزرگ آزمایش شده است و اکوسیستم‌ها (FTX، Celsius، Voyager، Terra (LUNA)) مورد تردید قرار گرفته‌اند، زیرا به طور قابل توجهی کاهش یافته است. . .

نماینده تام ایمر نسبت به استراتژی نظارتی اجرا شده توسط گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای اکوسیستم کریپتو ابراز نگرانی کرده است.

ایمر با “رویکرد بی رویه و متناقض” جنسلر در مورد نظارت ارزهای دیجیتال مخالفت کرده است. در ۱۶ مارس، قانون‌گذاران فاش کردند که درخواست‌های گزارش‌دهی Gensler توسط تعدادی از شرکت‌های رمزنگاری و بلاک چین مورد توجه قرار گرفته است که به عقیده آن‌ها سنگین هستند و نوآوری را خفه می‌کنند.

نماینده Emmer قبلاً از SEC خواسته بود که با استانداردهای تعیین شده در قانون کاهش کاغذ در سال ۱۹۸۰ مطابقت داشته باشد. هدف از این قانون کاهش حجم اسنادی است که دولت فدرال بر مشاغل خصوصی و شهروندان تحمیل می کند.

ایمر در آخرین یادداشت خود با استناد به شهادت عمومی جنسلر در کمیسیون خدمات مالی گفت: “کنگره نیازی به دانستن جزئیات در مورد دستور کار نظارتی SEC از طریق مقالاتی که در نشریات مترقی گذاشته شده نیست.” او افزود که مشتاقانه منتظر آن است.

مربوط: داستان من از گفتن “من به شما گفتم” به SEC در FTX

CryptoFed DAO آمریکا، اولین DAO رسمی ایالات متحده، شکایتی را با SEC در مورد ثبت توکن خود در سال ۲۰۲۱ آغاز کرده است و تصمیم گرفته است که وکیل را در مناقشه ثبت نام قرار ندهد.

CryptoFed آمریکایی همچنین نشان داد که قصد دارد درخواستی برای تمدید مهلت پاسخگویی به مراحل اداری سازمان SEC ارائه کند.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا