اخبار ارز دیجیتال

رئیس SEC پرونده اجرای رمزنگاری را برای کارشناسان حقوقی برجسته می کند

گری جنسلر از نمونه هایی از اجرای SEC علیه BlockFi و کارمندان سابق Coinbase برای توجیه رویکرد SEC در مورد نقض قوانین اوراق بهادار ایالات متحده استفاده کرد.

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، اقدامات اجرایی عمده علیه شرکت‌های ارزهای دیجیتال را به عنوان بخشی از «واقعیت‌های اقتصادی» مقررات اوراق بهادار ذکر کرده است.

در توجیه اقدام SEC برای نقض قوانین اوراق بهادار ایالات متحده، Gensler در بیانیه ای کتبی خطاب به موسسه سالانه قانون اوراق بهادار موسسه قانون تمرین در نوامبر، نمونه هایی از اجرای SEC را علیه شرکت تجاری BlockFi و کارمندان سابق Coinbase ارائه کرد. تحت جنسلر، SEC بدون در نظر گرفتن نوع اوراق بهادار، صندوق یا سرمایه‌گذار، رویکردی «مثل موارد مشابه» را برای اقدامات اجرایی اتخاذ خواهد کرد.

جنسلر گفت: «زمانی که BlockFi نتوانست پیشنهادات و فروش محصولات وام‌دهی ارزهای دیجیتال را ثبت کند و اظهارات نادرست و گمراه‌کننده‌ای درباره آن اوراق بهادار ارائه کرد، ما از آنها هزینه دریافت کردیم. زمانی که مدیران سابق کوین‌بیس ادعا می‌کردند از اطلاعات محرمانه برای خرید اوراق بهادار رمزنگاری سوء استفاده کردند، ما از آنها هزینه گرفتیم.

به گفته رئیس کمیسیون مستقل انتخابات، کارکنان اجرایی کمیسیون متشکل از «کارمندان دولتی» و «پلیس ضرب و شتم» بودند که «با توانایی فوق العاده اشتیاق عمومی را گرد هم می آوردند». تا ۳۰ سپتامبر، SEC بیش از ۷۰۰ اقدام اجرایی علیه شرکت‌ها ثبت کرده است که منجر به جریمه‌های مدنی برای تقریباً ۴ میلیارد دلار از ۶.۴ میلیارد دلار ناشی از قضاوت‌ها و دستورات شده است.

کلاهبرداری صرف نظر از نوع سرمایه‌گذاری شما یا نوع اوراق بهاداری که برای کلاهبرداری استفاده می‌شود، کلاهبرداری است.

اما Gensler این پیام را به شرکت‌هایی که محصولات مالی ارائه می‌دهند تکرار کرد: “بیا و با ما صحبت کن” و به آنها “فرصتی برای همکاری با یکدیگر” داد. [the SEC’s] بررسی و اصلاح [their] تقلب کردن. در یک درخواست بودجه از ماه مه، رئیس SEC پیشنهاد کرد که اجرای قانون علیه شرکت‌های ارزهای دیجیتال احتمالاً در سال ۲۰۲۳ در محدوده کمیسیون باقی خواهد ماند.

مربوط: سرمایه گذاران عاشق سرکوب SEC در صنعت کریپتو هستند: مطالعه

بسیاری از افراد در داخل و خارج از صنعت ارزهای رمزنگاری شده از SEC به دلیل اتخاذ رویکرد “قانونی از طریق اجرا” در دعاوی خود علیه شرکت های ارزهای دیجیتال انتقاد کرده اند. .

نتیجه انتخابات میان‌دوره‌ای سال ۲۰۲۲ در ایالات متحده یا جلسه‌ای در کنگره است یا در ژانویه ۲۰۲۳ آغاز می‌شود، با لوایحی درباره نقش کمیسیون معاملات آتی کالا و SEC در نظارت بر ارزهای دیجیتال. تصویب شده است یا خیر

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا