اخبار ارز دیجیتال

جنسلر گفت که واکنش SEC به تصمیم ریپل متفاوت بود اما هنوز در دست بررسی است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جنسلر بلافاصله پس از صدور حکم دو بار در مورد حکم ریپل مورد بازجویی قرار گرفت، اما پیام اصلی این بود که او نمی خواست در مورد آن صحبت کند.

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علناً در مورد حکم هفته گذشته در مورد شکایت این آژانس علیه ریپل اظهار نظر کرده است.

آقای گنسلر در 17 ژوئیه در باشگاه ملی مطبوعات در مورد هوش مصنوعی سخنرانی کرد و در جلسه پرسش و پاسخی که پس از آن انجام شد در مورد این حکم مورد سوال قرار گرفت. در پاسخ به این سوال که آیا این حکم بر موضع وی در مورد ارزهای دیجیتال تأثیر می‌گذارد یا خیر و آیا این امر “بلافاصله نیاز به قانون فدرال برای ارائه نظارت نظارتی شفاف‌تر برای صنعت را تشدید می‌کند.”او جواب داد:

ما از این تصمیم خرسند، اما ناامید هستیم که اهمیت حمایت از سرمایه‌گذاران، سرمایه‌گذاران نهادی و اقدام دادگاه را با اطلاع منصفانه تشخیص می‌دهد.» [by] آنچه آنها در مورد سرمایه گذاران خرد گفتند، ما هنوز در حال تحقیق در مورد آن هستیم و نظرات آنها را ارزیابی می کنیم. ”

جای تعجب نیست که این موضوع بعداً در همان روز زمانی که Gensler با Yahoo Finance صحبت کرد مطرح شد. جنسلر تا حد زیادی افکار خود را تکرار کرد و گفت: […] توکن های سرمایه گذاران نهادی اوراق بهادار هستند […] جنبه دیگر در مورد سرمایه گذاران فردی ناامید کننده بود. ما همچنان در حال بررسی آن هستیم و در حال بررسی آن هستیم. ”

مرتبط: رئیس سابق CFTC فاش می‌کند که حکم دادگاه ریپل خواستار مقررات «قانع‌کننده‌تر، فوری‌تر» می‌شود

مصاحبه‌گر جنیفر شوئنبرگر گفت بسیاری از صرافی‌های رمزنگاری XRP را مجدداً فهرست می‌کنند «زیرا احساس می‌کنند این یک پیروزی واقعی برای آنهاست.» آیا این تصمیم می تواند سابقه ای ایجاد کند؟ جنسلر پاسخ داد: «شما سوال خوبی می‌پرسید»، اما با استناد به پرونده‌های قضایی در حال انجام، از پاسخ دادن خودداری کرد.

اما او همچنین گفت: “این پلتفرم های رمزنگاری خدمات زیادی را با هم ترکیب می کنند.” […] بخش‌های دیگر بازار سرمایه ما این اجازه را نمی‌دهد. ”

از او پرسیده شد که آیا باید در ایجاد قوانین سفارشی شده برای ارزهای دیجیتال تجدید نظر کند. “هنوز زود است. این سه روز کاری پیش بود.” […] در مورد اینکه بورس چیست. ”

از جنسلر در مورد لایحه جمهوری خواهان سوال شد که آزمایشی غیرمتمرکز برای دارایی های کریپتو ایجاد می کند. او جواب داد:

“من نظرات در مورد لوایح را برای قانونگذاران ذخیره خواهم کرد.” [of Congress] بعضی ها مستقیماً از ما می پرسند. ”

جنسلر، که مقاله‌ای در مورد ساتوشی ناکاموتو (“او چه کسی بود”) نوشت که ارزش را در اینترنت بدون واسطه جابجا می‌کند، گفت که صنعت در بسیاری از جاها متمرکز است. او در پایان گفت: «این حوزه ای مصون از اقتصاد مالی نیست.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا