اخبار ارز دیجیتال

SEC نمی تواند ژائو چانگپنگ، مدیر عامل Binance را پیدا کند، از دادگاه درخواست “سرویس جایگزین” می کند

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شایعه شده است که مدیر عامل بایننس در دبی حضور دارد، اما پایگاه عملیاتی او نامعلوم است و SEC به دنبال مجوز برای ارائه خدمات حقوقی از طرف او است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به دنبال «خدمات جایگزین» در دادگاه منطقه فدرال در واشنگتن دی سی است تا یک احضاریه قانونی علیه ژائو چانگ پنگ، مدیر عامل صرافی ارز دیجیتال Binance صادر کند.

ژائو و بایننس اخیراً توسط SEC به دلیل ادعای تجارت اوراق بهادار ثبت نشده شکایت کردند.

مربوط: SEC از Coinbase به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار ایالات متحده شکایت کرد

در اسناد قانونی ارائه شده در دادگاه منطقه در 7 ژوئن، SEC خدمات جایگزین را درخواست کرد. این مورد این موضع آشکار را نشان می دهد که یک سرویس معمولی (که مستلزم حضور و امضای شخص دریافت کننده خدمات است) می تواند دشوار باشد.

بایننس و ژائو شرکت یا فرد خارجی معمولی شما نیستند، زیرا به دلیل عدم موافقت با این فرضیه معروف هستند، چه رسد به اینکه دفتر مرکزی و آدرس خود را مشخص کنند.

علیرغم اینکه گفته می شود خدمت به آقای ژائو دشوار است، مدیر عامل از نظر قانونی مجبور نیست فقط برای پاسخ به احضاریه در دادگاه حاضر شود. با این حال، دادگاه ها معمولاً به نوعی خدمت نیاز دارند حتی اگر متهم ملزم به حضور نباشد.

SEC همچنین از دادگاه می‌خواهد که به ژائو و بایننس دستور دهد تا فوراً «حساب‌های سوگند خورده» را که اساساً افشای قانونی اطلاعات مالی است، تشکیل دهند.

این شکایت ادعا می‌کند که SEC نتوانسته است از میزان کامل دارایی‌های متهمان، محل دقیق وجوه سرمایه‌گذاران، و وضعیت و محل سایر دارایی‌هایی که می‌توان از آن‌ها برای برآورده کردن قضاوت‌های پولی علیه متهمان استفاده کرد، مطلع شود.

مجدداً، SEC نگرانی های لجستیکی را به عنوان یک عامل کاهش دهنده ذکر کرده است. در این بایگانی آمده است که درخواست برای حسابداری قسم خورده ناشی از “ناتوانی بازرگانی BAM در ارائه اطلاعات دقیق” در مورد محل نگهداری ژائو و “عملیات خارج از کشور” شرکت است.

بازرگانی BAM نهادی است که با مشارکت Binance بر Binance.US نظارت می کند و قصد دارد شرکت را قادر سازد تا عملیات ایالات متحده و سایر عملیات خود را از یکدیگر جدا کند.

در زمان انتشار، محل نگهداری ژائو ناشناخته است. طبق گزارش ها، این شهروند کانادایی متولد چین در سال 2021 خانه ای در دبی خریده است. با این حال، به گفته دیوی مستجاب، سخنگوی بایننس، از 28 مارس 2023، مدیرعامل ساعت کاری خود را بین دبی و فرانسه تقسیم می کند.نویسنده: Tristan Greene

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا