اخبار ارز دیجیتال

SEC از شرکت‌ها می‌خواهد که قرار گرفتن در معرض ورشکستگی و خطرات ارزهای دیجیتال را افشا کنند

بخش مالی شرکت‌های کمیسیون بورس و اوراق بهادار به شرکت‌ها آنچه را که باید افشا کنند یادآوری کرد و راهنمایی‌هایی درباره چیزهای دیگری که ممکن است بخواهند بدانند ارائه کرد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) دستورالعمل جدیدی صادر کرده است مبنی بر اینکه شرکت های سهامی عام ممکن است قرار گرفتن خود در معرض دارایی های رمزنگاری شده را افشا کنند.

در بیانیه‌ای که بخش بانکداری شرکتی SEC در ۸ دسامبر منتشر کرد، تحولات اخیر در بازارهای ارزهای دیجیتال “اختلال گسترده در این بازارها ایجاد کرده است” و شرکت‌ها طبق قوانین فدرال اوراق بهادار افشاگری کرده‌اند. من اشاره کردم که ممکن است شما موظف باشید. . رویدادها می توانند بر کسب و کار شما تأثیر بگذارند.

SEC همچنین نمونه‌هایی از نامه‌ها به شرکت‌ها را شامل می‌شود که درخواست افشای بیشتر در مورد قرار گرفتن شرکتشان در معرض ورشکستگی ارزهای دیجیتال، نوسانات ارزهای دیجیتال و دیگر تحولات مهم بازار ارزهای دیجیتال را داشتند.

اولین سوال از شرکت‌ها می‌خواست که «تحولات قابل توجه بازار ارزهای دیجیتال» را که می‌تواند بر وضعیت مالی، نتایج یا قیمت سهام شرکت، از جمله تأثیر نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد، افشا کنند. ”

سؤالات دیگری پرسیده می‌شود که چگونه یک ورشکستگی خاص بر کسب‌وکار شما تأثیر گذاشته یا می‌تواند داشته باشد، آیا «بازخرید یا برداشت‌های بیش از حد» را تجربه کرده‌اید یا از دارایی‌های کریپتو به عنوان وثیقه برای وام استفاده شده است یا خیر. از شرکت بپرسید که آیا آنها

همچنین، خطرات قابل توجهی را که برای کسب و کار خود ناشی از تحولات نظارتی مربوط به دارایی‌های رمزنگاری شده یا خطراتی که از ادعای صلاحیت قضایی بر دارایی‌های رمزنگاری و بازارهای دارایی‌های رمزنگاری شده توسط رگولاتورهای ایالات متحده و خارجی یا سایر سازمان‌های دولتی با آن روبرو هستید، شرح دهید. از شرکت بپرسید.

در یک سند همراه، SEC توضیح می دهد که “به طور انتخابی پرونده ها را بررسی می کند.” […] برای نظارت و اجرای انطباق با الزامات افشای قابل اجرا. ”

شرکت ها خاطرنشان کردند که قبلاً از آنها خواسته شده بود تا در صورت لزوم اطلاعات بیشتری را برای جلوگیری از گمراه کردن ارائه دهند.

مربوط: کارمندان BlockFi از توصیف خطرات در ارتباطات داخلی دلسرد شدند: گزارش

این آژانس افزود: «در انجام تعهدات افشای خود، شرکت‌ها باید نیاز به رسیدگی به تحولات بازار ارزهای دیجیتال را در پرونده‌های خود در نظر بگیرند.

SEC در ماه های اخیر برای نظارت بیشتر بر ارزهای دیجیتال آماده شده است و دفاتر جدیدی را به طور خاص برای این منظور افتتاح کرده است: دفتر دارایی های مجازی و دفتر برنامه های کاربردی و خدمات صنعتی. SEC و سایر آژانس ها اخیراً به دلیل اجرای ضعیف پرونده های برجسته مورد انتقاد قرار گرفته اند.

نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا