🚨 اخبار ارز دیجیتال

رئیس SEC هشدار مهم بیت کوین صادر می کند

فهرست

  • پیمایش در امواج نوسانات ارزهای دیجیتال
  • موضع محتاطانه جنسلر

طی یک رویداد اخیر گزارش گری گنسلر، رئیس بلومبرگ و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) با اشاره به ماهیت بی ثبات ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتر، به سرمایه گذاران در مورد خطرات ذاتی هشدار داد.

جنسلر با تاکید بر نوسانات قیمتی چشمگیر که توسط این دارایی های دیجیتال تجربه می شود، گفت: «این یک طبقه دارایی بسیار سوداگرانه است.

در این گفتگو به موضوع مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال نیز پرداخته شد.

پیمایش در امواج نوسانات ارزهای دیجیتال

هشدارهای جنسلر در حالی است که نگرانی‌ها در مورد ثبات سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال پس از تجربه یک سواری ناهموار افزایش می‌یابد.

او با این استدلال که هیجان سرمایه‌گذاری در این بازارها ممکن است برای همه، به‌ویژه کسانی که از سفرهای مالی پرخطر لذت نمی‌برند، نباشد، گفت: «می‌توان به نوسانات بیت‌کوین در چند روز اخیر نگاه کرد.»

او همچنین به مشکلات اساسی زیربنای این دارایی های دیجیتال اشاره کرد و پرسید: “پایه این دارایی چقدر محکم است؟ می دانید، به بالای آن تپه می رسید. پایه زیر آن چیست؟”

موضع محتاطانه جنسلر

وقتی نوبت به مقررات کریپتو می رسد، Gensler محتاط بوده است. او در مورد ماهیت پیچیده تعیین اینکه آیا دارایی های دیجیتال مانند اتر اوراق بهادار یا کالا هستند صحبت کرد.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، Gensler بارها از سوالات مربوط به وضعیت نظارتی اتریوم طفره رفته است.

او بار دیگر تاکید کرد که رویکرد SEC به “واقعیت ها و شرایطی بستگی دارد که آیا عموم سرمایه گذاران بر اساس تلاش های دیگران انتظار سود دارند یا خیر.”


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا