اخبار ارز دیجیتال

SEC فراتر از رمزنگاری: HSBC و Scotia به دلیل استفاده از WhatsApp جریمه شدند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هر دو HSBC و Scotiabank در سال های اخیر کمتر از پذیرش صنعت کریپتو حمایت کرده اند.

با ادامه بحران بانکی در ایالات متحده، تنظیم کننده های مالی به بررسی دقیق غول های سنتی مانند HSBC و Scotiabank ادامه می دهند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) HSBC Securities (HSI)، بازوی اوراق بهادار HSBC، و Scotia Capital، زیرمجموعه سرمایه گذاری Scotiabank را به دلیل تخلفات در نگهداری سوابق جریمه کرد.

HSI با پرداخت ۱۵ میلیون دلار برای تسویه حساب با SEC موافقت کرد و Scotia Capital با پرداخت ۷.۵ میلیون دلار موافقت کرد. علاوه بر این، اسکوشیا ۱۵ میلیون دلار برای تسویه مطالبات کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده پرداخت کرد.

با اعلام این خبر در ۱۱ مه، SEC ایالات متحده گفت که این بانک نتوانسته است شرایط ثبت سوابق را برای نمایندگی های ثبت شده در تنظیم کننده های بازار ایالات متحده برآورده کند.

مقامات دریافتند که کارمندان HSBC و Scotiabank، از جمله مدیران اجرایی، از کانال‌های ارتباطی غیرمجاز مانند پیام‌های متنی و واتس‌اپ استفاده می‌کنند. SEC نوشت:

“مدیران عامل و سرپرستان ارشد با مسئولیت های نظارتی برای کارمندان کوچکتر ممکن است خودشان از سیاست های شرکت پیروی نکنند، مانند برقراری ارتباط در مورد عملیات کارگزار و فروشنده شرکت در دستگاه های شخصی با استفاده از روش هایی که توسط شرکت تایید نشده است. من این کار را نکردم.”

به گفته رگولاتور، شکست HSI در اعمال خط مشی منع چنین ارتباطاتی، نظارت معقول بر کارکنان خود را بر اساس بخش ۱۵ (ب) (۴) (E) قانون بورس اوراق بهادار منع می کند.

SEC خاطرنشان کرد: “هر دو شرکت نتوانستند بیشتر این ارتباطات را با نقض قوانین اوراق بهادار فدرال حفظ یا ذخیره کنند.”

ارتباط:بانک‌های بریتانیا مشتریان کریپتو را انکار می‌کنند: گزارش

HSBC و Scotiabank جدیدترین شرکت‌های وال استریت هستند که کارکنان خود را به دلیل استفاده از دستگاه‌های شخصی و برنامه‌های پیام‌رسان جریمه می‌کنند. در سپتامبر ۲۰۲۲، مقامات ایالات متحده طبق گزارش‌ها جریمه‌هایی حدود ۲ میلیارد دلار در چنین مواردی اعمال کردند و شرکت‌هایی را که در معاملات، معاملات و برنامه‌های شخصی مذاکره می‌کردند جریمه کردند. در سال ۲۰۲۱، رگولاتورهای ایالات متحده تحقیقات گسترده ای را در مورد استفاده شرکت های مالی از پیام رسان های شخصی مانند واتس اپ آغاز کردند.

بعید است که HSBC و Scotiabank به عنوان بانک های بسیار دوستدار رمزنگاری توصیف شوند.

HSBC Holdings به فهرست رو به رشد بانک‌ها ملحق می‌شود تا خرید ارزهای دیجیتال با کارت اعتباری را برای مشتریان خرده‌فروش در مارس ۲۰۲۳ ممنوع کنند و محدودیت‌ها بر دارایی‌های دیجیتال را تشدید کنند. در سال ۲۰۲۱، نوئل کوین، مدیر عامل گروه HSBC، مقاله ای علیه ارزهای رمزپایه و استیبل کوین ها نوشت و همزمان از ارزهای دیجیتال بانک مرکزی حمایت کرد.

Scotiabank طبق گزارش‌ها اجازه داد و ستد از صرافی‌های ارزهای دیجیتال را می‌دهد، اما این شرکت همچنین شناخته شده است که کاربران را از خرید ارزهای دیجیتال منع می‌کند. برخی از کاربران آنلاین گزارش دادند که در ژوئیه ۲۰۲۲ در برداشت یا واریز بیت کوین (BTC) با استفاده از حساب های Scotia خود مشکل داشتند.

مجله: سکه های ناپایدار: از بین بردن چربی، نصب و راه اندازی، و سایر خطرات در راه است

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا