🚨 اخبار ارز دیجیتال

SEC ادعا می کند که شکایت اخیر باعث تضعیف دفاع “اطلاعیه منصفانه” Ripple Labs شده است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

SEC با استناد به دعوای حقوقی دیگری که اخیراً برنده شده است، نامه ای در حمایت از درخواست خود برای قضاوت خلاصه علیه آزمایشگاه های ریپل ارسال کرده است.

رگولاتورها به یک قاضی فدرال گفته اند که یک حکم اخیر دادگاه، دفاع کلیدی شرکت فناوری ریپل لبز را در نبرد حقوقی مداوم خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بیشتر تضعیف کرده است.

در نامه ای در ۱۱ آوریل به قاضی ناحیه ایالات متحده، آنالیسا تورس، که بر دعوای SEC و Ripple Labs نظارت می کند، SEC اقدام اجرایی دیگری را که علیه شرکت مشاوره سرمایه گذاری Commonwealth Equity Services برنده شده بود، اعلام کرد. بر نظر قاضی تاکید شد.

در آن صورت، رویه قضایی دیرپای «اخطار منصفانه» کافی در نظر گرفته شد.

SEC خاطرنشان می کند که سابقه طولانی مدت دادگاه عالی که آزمایش هاوی را تولید می کند (برای تعیین اینکه چه چیزی یک امنیت را تشکیل می دهد) و همچنین سوابق مورد اشاره در دعاوی حقوقی مشترک المنافع، به آزمایشگاه های Ripple Claimed اجازه داد تا اطلاعیه منصفانه ای را در مورد چیستی امنیت ارائه دهد. من داشتم

SEC این مورد را اضافه کرد که Commonwealth “اختیارات اضافی” را برای رد دفاع اعلان منصفانه ریپل ارائه کرده است.

مربوط: رشد قیمت XRP با تاخیر SEC در برابر ریپل – ۲۵٪ کاهش می یابد؟

ادعای ریپل مبنی بر اینکه SEC قبل از شکایت از شرکت به دلیل ارتکاب کلاهبرداری اوراق بهادار در دسامبر ۲۰۲۰، اخطار منصفانه ارائه نکرده است، یکی از دفاعیات کلیدی آن محسوب می شود.

بسیاری از ناظران مانند صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس معتقدند دفاع برنده است، اما کارشناسان حقوقی مانند جان ای دیتون نظر متفاوتی دارند.

دیتون قبلاً گفته بود که دفاع از اطلاعیه منصفانه تنها در صورتی مؤثر خواهد بود که قاضی تشخیص دهد که رمز XRP (XRP) ریپل در مقطعی بین سال‌های ۲۰۱۳ تا کنون یک امنیت است. دیتون معتقد است بهترین شانس آزمایشگاه ریپل این است که قاضی را متقاعد کند که XRP یک امنیت نیست امنیت بر اساس تست هاوی

هادلرز دایجست، ۲ تا ۸ آوریل: BTC White Paper در macOS پنهان شد، بایننس مجوز AUS را از دست داد، DOGE Newsنویسنده: Luke Huigsloot

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا