اخبار ارز دیجیتال

SEC و Binance.US قرارداد دسترسی موقت به دارایی را امضا کردند

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اقدامات پیشنهادی شامل محدود کردن دسترسی به کلیدهای خصوصی مقامات Binance Holdings و افشای هزینه‌های عملیاتی است.

بایننس، Binance.US، و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اواخر روز جمعه، 16 ژوئن، توافقی را برای محدود کردن موقت دسترسی به وجوه مشتریان فقط برای کارمندان Binance.US اعلام کردند.

توافقنامه پیشنهادی که در انتظار تایید یک قاضی فدرال ناظر است، ظاهراً مقامات Binance Holdings را از دسترسی به کلیدهای خصوصی کیف پول و کیف پول های سخت افزاری خود یا دسترسی ریشه به ابزارهای وب سرویس آمازون Binance.US جلوگیری می کند. اقدامات را برای Binance.US مشخص کرده است. . علاوه بر این، پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده قصد دارد در هفته های آینده اطلاعات جامعی را در مورد هزینه های عملیاتی خود از جمله هزینه های تخمینی افشا کند.

توافق پیشنهادی به عنوان پاسخی مستقیم به درخواست ارائه شده توسط SEC برای مسدود کردن کل دارایی‌های Binance.US در جریان رسیدگی‌های حقوقی مرتبط با هزینه‌های مربوط به اوراق بهادار ظاهر شد. رگولاتورها ابراز نگرانی کرده اند که اگر TRO ها مجاز نباشند، ممکن است این خطر وجود داشته باشد که وجوه به خارج از کشور منتقل شود یا سوابق حساس عمدا از بین بروند.

با این حال، نمایندگان قانونی Binance.US به شدت با این ایده مخالفت کردند و استدلال کردند که مسدود کردن کامل همه دارایی ها اساساً به منزله یک “مجازات اعدام” بسیار سنگین برای شرکت است.

در جلسه استماع اوایل این هفته، قاضی امی برمن جکسون که ریاست دادگاه منطقه ای کلمبیا را بر عهده داشت، به طرفین گفت که بهتر است در مورد قانون پیشنهادی به توافق برسند تا اینکه به توسعه آن اعتماد کنند. دستور بازدارنده قاضی تاکید کرد که قرار منع موقت محدود به دو هفته است که ممکن است برای یک محاکمه جامع و کامل کافی نباشد. این امر به ویژه با توجه به تعداد قابل توجهی از نمایشگاه هایی که قبلاً ارسال شده است، بیش از 4000 صفحه صادق است.

مربوط: Binance تحت بررسی در فرانسه از فوریه 2022: گزارش

قرارداد پیشنهادی شامل شرایط اضافی مانند ایجاد کیف پول‌های ارزهای دیجیتال جدید توسط Binance.US است که دیگر برای کارکنان صرافی جهانی قابل دسترسی نخواهد بود. علاوه بر این، Binance.US متعهد به ارائه اطلاعات اضافی به SEC و موافقت با یک برنامه سریع کشف است. به ویژه، مشتریان مستقر در ایالات متحده همچنان می توانند وجوه خود را در این دوره برداشت کنند.

در صورت پذیرفته شدن، توافق پیشنهادی تا حدی به نگرانی های کمیسیون بورس و اوراق بهادار رسیدگی می کند در حالی که دعوی قضایی گسترده تر ادامه خواهد داشت. SEC اخیراً از Binance و Binance.US به دلیل ادعای اعمال نادرست و ترکیب معاملات اوراق بهادار ثبت نشده و وجوه شکایت کرده است. با این حال، پیش نویس توافق شامل دعوی قضایی گسترده نیست.

مجله: بایننس تحقیر شد، هنگ کنگ به 100000 کارگر کریپتو نیاز دارد، چینی AI Unicorn

نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا