🚨 اخبار ارز دیجیتال

SEC بایننس را به عدم همکاری متهم کرد، دادگاه اسناد دعوی را باز کرد: رمزگشایی قانون

نبرد حقوقی بین SEC و Binance.US ادامه دارد و حجم معاملات این شرکت به پایین ترین حد خود رسیده است.

نبرد حقوقی بین صرافی ارزهای دیجیتال بایننس و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) همچنان ادامه دارد. SEC Binance.US را به عدم همکاری در تحقیقات در حال انجام خود متهم کرد. این آژانس خاطرنشان می کند که BAM، شرکت هلدینگ Binance.US، در طول فرآیند کشف تنها ۲۲۰ سند تولید کرده است. SEC گفت که بسیاری از این مطالب “شامل تصاویر و اسناد ناخوانا بدون تاریخ یا امضا هستند.” رگولاتور اضافه کرد که BAM از ارائه شاهدان کلیدی برای استعلام خودداری کرد و در عوض به طور یکجانبه با تنها چهار مورد از شهودی که مناسب تشخیص داد موافقت کرد.

در همین حال، قاضی ضیا فاروکی از دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه کلمبیا در مورد درخواست کمیسیون SEC برای رفع مهر یا حذف اصلاحات از ۱۸ سند مهر و موم شده و ۹ سند دیگر که تا حدی مهر و موم شده یا ویرایش شده اند، حکمی صادر کرد. سند نیمه مهر شده در مجموع ۱۱۷ صفحه است. اینها شامل اسناد داخلی Binance.US، ایمیل‌ها و پرونده‌های دادگاه SEC، از جمله یادداشتی در مورد انطباق Binance.US با تلاش‌های کشف SEC است.

در میان شکایت های SEC و کمیسیون معاملات آتی کالا، Binance.US اعلام کرد که یک سوم کارکنان خود را اخراج می کند و رئیس و مدیر عامل شرکت برایان شرودر نیز استعفا دادند. دو مدیر اجرایی دیگر بعداً اعلام کردند که شرکت را ترک می کنند و کریشنا جوبادی، رئیس امور حقوقی و سیدنی ماجلیا، مدیر ارشد ریسک، شرکت را ترک می کنند.

در نتیجه این آشفتگی، فعالیت تجاری در Binance.US به پایین ترین سطح خود در ماه سپتامبر سقوط کرد. کمترین نقطه فعالیت معاملاتی در این ماه ۲.۹۷ میلیون دلار بود که در مقایسه با مدت مشابه در سال ۲۰۲۲ که حجم معاملات تقریباً ۲۳۰ میلیون دلار بود کاهش قابل توجهی داشت.

هند ارزهای مجازی را ممنوع نخواهد کرد زیرا در تلاش برای بهبود قوانین است

هند بر اساس توصیه مشترک صندوق بین‌المللی پول و هیئت ثبات مالی بر روی یک چارچوب قانونی رمزنگاری کار می‌کند که می‌تواند ظرف پنج تا شش ماه آینده به قانون تبدیل شود. سیدارت سوغانی، مدیر عامل یک شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین که خدمات مشاوره ای را به چندین کمیته و کشور G20 ارائه می کند، به کوین تلگراف گفت که هند در حال حاضر به دنبال همکاری جهانی در برخی جنبه ها مانند مالیات رمزنگاری است. او گفت که روی یک رویکرد نظارتی پنج نقطه ای متمرکز کار می کند. بر:

به خواندن ادامه دهید

نمایندگان اتحادیه اروپا به قوانین گزارش مالیات ارزهای دیجیتال رای مثبت می دهند

اعضای پارلمان اروپا با اکثریت قاطع به هشتمین تکرار دستورالعمل همکاری اداری (DAC8)، قوانین گزارش مالیاتی برای ارزهای مجازی، رأی مثبت دادند. در این جلسه، DAC8 از حمایت قاطع ۵۳۵ نماینده پارلمان برخوردار شد، اما تنها ۵۷ نفر با آن مخالفت کردند و ۶۰ نفر رای ممتنع دادند. هدف DAC8 توانمندسازی جمع‌آوران مالیات برای ردیابی و ارزیابی تمام تراکنش‌های ارز مجازی انجام شده توسط سازمان‌ها یا افراد در کشورهای عضو است. برخی از منتقدان DAC8 استدلال می کنند که اختیارات نظارتی را از تک تک کشورهای عضو حذف می کند.

به خواندن ادامه دهید

لایحه ضد CBDC دوباره به کنگره ارائه شد

نماینده ایالات متحده تام ایمر و ۴۹ حامی اصلی می گویند که قانون ایالت ضد نظارت CBDC را در مجلس نمایندگان ایالات متحده برای محافظت از حقوق حریم خصوصی مالی آمریکایی ها احیا می کنند. ایمر برای اولین بار در ژانویه ۲۰۲۲ قانونی را برای پرداختن به ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) پیشنهاد کرد. این لایحه به طور رسمی در فوریه ۲۰۲۳ به کنگره ارائه شد تا ضربات دلار دیجیتال قابل برنامه ریزی توسط فدرال رزرو ایالات متحده را محدود کند. ایمر ادعا می کند که این یک “ابزار نظارتی” است. ممکن است برای تضعیف سبک زندگی آمریکایی استفاده شود. ”

ایمر گفت که این لایحه به طور خاص فدرال رزرو را از صدور CBDC برای افراد منع می کند، که از بسیج آنها در بانک های خرده فروشی که می توانند داده های مالی شخصی را جمع آوری کنند، جلوگیری می کند. بانک‌های مرکزی همچنین از استفاده از CBDC برای اجرای سیاست‌های پولی منع شده‌اند.

به خواندن ادامه دهید

نویسنده: David Attlee
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا