اخبار ارز دیجیتال

SEC برنامه ETF بیت کوین بلک راک را می پذیرد، بررسی نظارتی را پیشنهاد می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تایید SEC نشان دهنده آغاز فرآیند بررسی رسمی پیشنهاد ETF BlackRock است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) پس از پذیرش رفتار مشابه، اطلاعیه ای را برای صندوق قابل معامله در بورس (ETF) Spot Bitcoin (BTC) صادر کرده است. درخواست شما دریافت شده است. روز قبل در Bitwise درخواست دهید.

تایید SEC نشان دهنده آغاز فرآیند بررسی رسمی پیشنهاد ETF BlackRock است. اگرچه این اولین گام در یک تلاش طولانی مدت نظارتی است، اما برای جامعه بیت کوین بسیار مهم است. از این تأییدیه مشخص است که SEC آماده بررسی ایده ETF بیت کوین و ارزیابی تأثیر بالقوه آن در بازار است.

ETF یک صندوق سرمایه گذاری است که معمولاً یک شاخص خاص را دنبال می کند و معمولاً در بورس معامله می شود. در فضای ارزهای دیجیتال، وجوهی که ارزش یک یا چند توکن دیجیتالی را منعکس می‌کنند و از ارزهای دیجیتال مختلف تشکیل شده‌اند، به عنوان ETF ارز دیجیتال شناخته می‌شوند.

روز جمعه، ۱۴ جولای، تنظیم کننده همچنین برنامه های مختلف صندوق، از جمله Wise Origin Bitcoin Trust، WisdomTree Bitcoin Trust، VanEck Bitcoin Trust و Invesco Galaxy Bitcoin ETF را بررسی کرد. این حرکت نشان می‌دهد که هر دو شرکت تقاضای رو به رشد برای وسایل نقلیه سرمایه‌گذاری بیت‌کوین تنظیم‌شده و تمایل آن‌ها برای برآورده کردن نیازهای مشتریان خود را تشخیص می‌دهند.

ورود بلک راک به رقابت ETF بیت کوین با توجه به موقعیت این شرکت در دنیای مالی قابل توجه است. پرونده ETF اسپات بیت کوین توسط مدیر دارایی بلک راک شامل توافقی برای “اشتراک گذاری نظارت” با مشارکت صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase بود. تصمیم این شرکت برای پیگیری ETF بیت کوین، پذیرش و آگاهی رو به رشد ارزهای دیجیتال در بخش مالی سنتی را برجسته می کند.

مربوط: ارزهای دیجیتال از ارزهای بین المللی فراتر می روند – مدیر عامل بلک راک

رقابت بین شرکت ها برای راه اندازی اولین ETF بیت کوین در ایالات متحده یک تحول مثبت برای صنعت ارزهای دیجیتال است. پرونده های متعدد شانس موفقیت شما را افزایش می دهد زیرا رویکردها و پیشنهادات متنوع به SEC اجازه می دهد تا استراتژی های مختلف را ارزیابی کند و نگرانی های بالقوه را برطرف کند.

ETF های بیت کوین نقطه ای از سال ۲۰۱۷ توسط SEC رد شده است. اما در کانادا، محصول مالی در حال حاضر موجود است. سه صندوق مهم، Purpose Bitcoin، ۳iQ CoinShares و CI Galaxy Bitcoin همگی مستقیماً در Spot Bitcoin سرمایه گذاری می شوند.

مجله: SEC ادعا می کند که برنامه ETF ناکافی است، Binance شریک یورو را از دست می دهد، اخبار بیشتر: Hodler’s Digest، ۲۵ ژوئن تا ۱ ژوئیه

نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا