🚨 اخبار ارز دیجیتال

SEC به دنبال زمان بیشتری برای پاسخ به درخواست Coinbase برای شفافیت رمزنگاری است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رگولاتور اوراق بهادار گفت که در طی ۱۲۰ روز توصیه هایی را در پاسخ به درخواست قانون گذاری کوین بیس ارائه خواهد کرد، اما گفت که این حرکت “هیچ فایده ای نخواهد داشت.”

رگولاتورهای اوراق بهادار ایالات متحده چهار ماه دیگر را برای انطباق با درخواست کوین بیس برای شفاف سازی مقررات ارزهای دیجیتال خود درخواست کرده اند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در نامه ای در ۱۳ ژوئن که به دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای بخش سوم ارسال شد، به درخواست کوین بیس برای تصویب قوانین جدید و شفاف سازی بیشتر قانون حاکم پاسخ داد. این کمیسیون گفت که پاسخ ۱۲۰ روز دیگر طول می کشد. . رمز.

این نامه در پاسخ به دستوری بود که دادگاه در ۶ ژوئن به کمیسیون SEC صادر کرد و در آن به تنظیم کننده ها توضیح داد که آیا قوانین را رد می کنند یا به زمان بیشتری برای پاسخ نیاز دارند.

SEC گفت: “هنوز مشخص نکرده است که چه اقدامی باید در مورد تمام یا بخشی از آن دادخواست انجام شود”، با این استدلال که درخواست Coinbase برای وکالتنامه “هیچ فایده ای ندارد.”

رگولاتور استدلال می کند که دادخواست اجباری “باید رد شود”، اما انتظار می رود بتواند طومار Coinbase را برای تدوین قوانین “در ۱۲۰ روز آینده” توصیه کند.

در پاسخ به این نامه، پل گروال، مدیر ارشد حقوقی Coinbase به ۴۰۰۰۰ دنبال کننده توییتر خود گفت که SEC این “اشتباه” را تکرار کرده است که مقررات جدید هنوز تصمیم گیری نشده است.

مربوط: وکیل کریپتو می گوید که اسناد Hinman نشان می دهد که SEC آژانس اشتباهی برای اداره دارایی های دیجیتال است

وی افزود که این نامه اظهارات صریح گری گنسلر، رئیس SEC را نادیده می گیرد که SEC “هیچ قصدی برای وضع قوانین جدید ندارد.”

“[The SEC] گروال گفت، بلکه شواهد تصمیماتی را که این اظهارات ارائه می دهند با این ادعا که خود اظهارات تصمیم هستند اشتباه می گیرد.

گروال افزود: «علی رغم دستور صریح دادگاه، آنها از رعایت مهلت مقرر خودداری می کنند.

حکم دادگاه علیه SEC در همان روزی صادر شد که رگولاتوری از Coinbase به دلیل ارائه اوراق بهادار ثبت نشده و راه اندازی یک بورس اوراق بهادار ثبت نشده شکایت کرد.

مجله: جو روبین – حقیقت درباره موسس ETH Split و “Crypto Google”نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا