اخبار ارز دیجیتال

بانک SEBA با HashKey شریک می شود تا از رمزنگاری برای سرمایه گذاران نهادی استفاده کند

هر دو شرکت راه‌حل‌هایی را برای سرمایه‌گذاران نهادی ایجاد می‌کنند که به دنبال فرو رفتن در اکوسیستم کریپتو هستند.

از آنجایی که زمستان کریپتو توسعه در این فضا را کند می کند، دو شرکت متمرکز بر دارایی های دیجیتال با هم کار می کنند تا پذیرش دارایی های دیجیتال برای موسسات را تسریع بخشند.

در اطلاعیه ای که برای کوین تلگراف ارسال شد، شرکت SEBA Bank که بر روی رمزارز متمرکز شده است، گفت که با شرکت خدمات مالی HashKey Group برای تسریع پذیرش نهادی دارایی های دیجیتال در مزرعه برنج هنگ کنگ و سوئیس همکاری کرده است.

هدف هر دو شرکت ایجاد راه‌حل‌های متنوع برای سرمایه‌گذاران نهادی است که به دنبال فرو رفتن در اکوسیستم رمزنگاری هستند. هر دو شرکت گفتند که متعهد به انطباق هستند و برای چارچوب های نظارتی مختلف در حوزه قضایی خود باز هستند.

فرانتس برگمولر، مدیر عامل بانک SEBA، گفت که هنگ کنگ حوزه قضایی اصلی برای صدور مجوز محصولات و خدمات ارزهای دیجیتال است. به همین دلیل، بانک سبا مشتاق ورود به اکوسیستم دارایی دیجیتال داخلی و گسترش حضور خود در کشور از طریق HashKey است.

میشل لی، مدیر HashKey تاکید کرد که شرکت آنها تحت “رویکرد اول مقررات” عمل می کند. این به این معنی است که ما بر روی انطباق تمرکز کرده ایم. لی گفت که از شراکت هیجان زده است زیرا بانک SEBA بر اساس همان اصول عمل می کند.

گروه HashKey اخیرا مجوز داخلی را از کمیسیون اوراق بهادار و آتی (SFC) هنگ کنگ دریافت کرده است. در همین حال، بانک SEBA اولین بانکی در سوئیس بود که مجوز نگهداری دارایی دیجیتال را دریافت کرد که به آن اجازه می‌دهد خدمات نگهداری نهادی را در سال ۲۰۲۱ ارتقا دهد.

مربوط: مدیریت رمزنگاری نهادی: بانک‌ها چگونه دارایی‌های دیجیتال را ذخیره می‌کنند

به گفته سرمایه گذاران نهادی، به دلیل موج اخیر ناشی از خرابی FTX، بررسی های نظارتی در فضای کریپتو افزایش خواهد یافت. یکی از سرمایه گذاران نهادی بزرگ در این فضا اخیراً به کوین تلگراف گفت که این همان چیزی است که مؤسسات منتظر آن بوده اند. برخی از سرمایه گذاران می گویند صندوق های تامینی در حال آماده سازی تیم های دارایی دیجیتال خود هستند، اما عدم شفافیت نظارتی مانع از آن می شود.

در ۲۰ سپتامبر، بورس اوراق بهادار ایالات متحده نزدک آماده سازی برای ارائه راه حل های نگهداری به سرمایه گذاران نهادی را آغاز کرد. طبق گزارش ها، این شرکت گروهی را ایجاد کرده است که به ارائه خدمات نگهداری بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) برای مؤسسات اختصاص دارد.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا