اخبار ارز دیجیتال

یک مقام سابق SEC می گوید مهر و موم کردن اسناد پرونده Binance می تواند تحقیقات جنایی را پیشنهاد کند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

به گفته جان رید استارک، وزارت دادگستری ایالات متحده بایننس را تحت تعقیب قرار داده است، یا ممکن است در حال حاضر قصد محاکمه آن را داشته باشد، که نشان می دهد درخواست دادگاه مدنی برای محافظت از این رازداری بوده است.

وکلایی که نماینده کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در یک دعوی مدنی علیه بایننس هستند، از دادگاه می خواهند که درخواستی برای اعطای پرونده های مهر و موم شده را بپذیرد.

در درخواستی که در 28 آگوست در دادگاه ناحیه کلمبیا در ایالات متحده ارائه شد، SEC از یک قاضی فدرال خواست تا شکایت کمیسیون را علیه Binance، Binance.US و مدیر عامل Binance Changpeng Chao (CZ) ارائه کند. برای ارائه اسناد مهر و موم شده خود این اقدام مهر و موم شد و باعث گمانه زنی های گسترده ای شد مبنی بر اینکه SEC قصد دارد اطلاعات طبقه بندی شده را تحویل دهد.

به گفته جان رید استارک، مقام سابق SEC، درخواست اسناد مهر و موم شده نکات در تحقیقات جنایی در حال انجام توسط وزارت دادگستری ایالات متحده. بنا بر گزارش ها، وزارت دولت در حال بررسی بایننس به اتهام پولشویی و نقض تحریم های مربوط به شرکت های روسی است.

“پرونده محرمانه SEC ایالات متحده احتمالاً به تحقیقات موجود وزارت دادگستری ایالات متحده در مورد Binance، به طور مستقیم یا غیر مستقیم، کیفرخواست های معلق وزارت دادگستری ایالات متحده مربوط به Binance یا مواردی که قبلاً مهر و موم شده اند، مرتبط است. ممکن است محتوای قبلاً ناشناخته کیفرخواست ارائه شده را توصیف کند. استارک گفت که ما ترجیح می دهیم محرمانه بماند. بایننس احتمالاً به دلیل ترس از افشای عمومی شواهد مجرمانه و اتهامات جنایی بالقوه دردناک مرتبط با فعالیت‌های بایننس، با حرکت مهر SEC ایالات متحده مخالفت نخواهد کرد.

مربوط: مسئول سابق SEC می گوید تصمیم ریپل از بسیاری جهات شرم آور است

این اقدام به دنبال پلتفرم همتا به همتای بایننس است که استفاده از ارزهای فیات غیر از روبل را توسط ساکنان روسیه ممنوع کرده و برخی موسسات مالی دارای مجوز روسی را از گزینه‌های پرداخت موجود حذف می‌کند. یکی از سخنگویان بایننس نیز گفته است که این شرکت در حال بررسی همه گزینه‌های مربوط به روسیه، از جمله خروج کامل از روسیه است.

در ماه ژوئن، SEC شکایتی علیه Binance، Binance.US و CZ به اتهام ارائه اوراق بهادار ثبت نشده به کاربران ایالات متحده و عدم ثبت نام به عنوان یک صرافی یا اتاق تهاتر دلال-دلال تنظیم کرد. کمیسیون معاملات آتی کالا نیز شکایتی را علیه Binance و CZ تنظیم کرد که آنها در ماه جولای برای رد آن اقدام کردند. هر دو پرونده در زمان انتشار این مقاله ادامه داشت.

مجله: DeFi با تست‌های استرس روبرو می‌شود، وزارت دادگستری نگران اجرای بایننس کریپتو هنگ‌کنگ است: خلاصه Hodler، 30 ژوئیه تا 5 آگوستنویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا