اخبار ارز دیجیتال

ششمین بانک سوئیس به صرافی ارز مجازی SDX می پیوندد

Hippotekalbank Lenzburg، یک بانک منطقه‌ای سوئیس با بیش از ۷ میلیارد دلار دارایی، به نگهبان مرکزی اوراق بهادار SDX پیوست.

Hippotekalbank Lenzburg، یک بانک منطقه ای سوئیس با دارایی بیش از ۷ میلیارد دلار (۶.۶ میلیارد CHF)، به سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار صرافی ارزهای دیجیتال SDX پیوست.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی در ۲۷ سپتامبر، Hippotekalbank Lenzburg ششمین بانکی است که به همراه Berner Kantonalbank، Credit Suisse، Kaiser Partner Privatbank، UBS و Zürcher Kantonalbank به SDX ملحق شده است. همه شرکت‌های ذکر شده از سوئیس سرچشمه می‌گیرند، زیرا خود SDX شرکت مادر خود، SIX Group را دارد که دفتر مرکزی آن در زوریخ است.

مربوط: بیت کوین در لوگانو چقدر است؟ تمرکززدایی توسط Cointelegraph به مدرسه BTC می رود

همانطور که در این نسخه مشخص شده است، با پیوستن به سپرده گذاری مرکزی سهام SDX، Hippotekerbank Lenzburg می تواند انواع مختلف اوراق بهادار دیجیتال از جمله اوراق قرضه دیجیتال و سهام دیجیتال را در پلتفرم های مبتنی بر بلاک چین معامله کند. ماریان ویلدی، مدیرعامل Hippotekalbank Renzburg، گفت:

“پیوستن به SDX گام مهمی در افزایش حضور ما در دارایی های دیجیتال است. فراتر از صدور توکن و نگهبانی، خدمات ما شامل توانایی تضمین حقوق ارزش دیجیتال در یک مکان معاملاتی قابل اعتماد است. این باید شامل امکان عمومی شدن باشد.”

سوئیس در میان یک محیط نظارتی دوستانه فزاینده در خط مقدم پذیرش ارزهای دیجیتال است. در ماه آوریل، بانک خرده فروشی دولتی سوئیس Postfinance با بانک رمزنگاری Sygnum شریک شد تا خدمات بانکداری دارایی دیجیتال تنظیم شده را به مشتریان خود ارائه دهد. در ماه مه، Swiss Post نسخه جدیدی از تمبرهای رمزنگاری را با یک توکن فیزیکی و یک نسخه توکن غیرقابل تعویض همراه با فناوری هوش مصنوعی راه اندازی کرد.

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را نابود کرده است.” رئیس EasyTranslate در مورد سازگاری با تغییرات صحبت می کند

نویسنده: David Attlee
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا