اخبار ارز دیجیتال

اسکاراموچی: بیت کوین با افزایش 70 درصدی YTD از بازار نزولی عبور کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شروع قدرتمند بیت کوین تا سال 2023 علیرغم بادهای مخالف زیاد ادامه یافته است و در حال حاضر نزدیک به 60 درصد از شاخص S&P 500 پیشی گرفته است.

پس از آغاز درخشان بیت کوین (BTC) در سال 2023، آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار SkyBridge Capital معتقد است که “بر بازار نزولی غلبه کرده است” و سرمایه گذاری شرکت او در ارزهای دیجیتال ابراز اطمینان کرد.

اما “موچ” گفت: “این یک حدس است. ما نمی دانیم.”

در مصاحبه ای در 6 آوریل با Yahoo Finance، اسکاراموچی گفت که بیت کوین به طور مداوم در طول زمان از تمام دارایی های دیگر بهتر عمل کرده است و اظهار داشت:

اما هر زمان که بیت کوین را در یک بازه زمانی چرخشی چهار ساله نگه دارید، اگر آن تاریخ را انتخاب کنید و چهار سال آن را نگه دارید، از همه کلاس های دارایی دیگر بهتر عمل می کند.

بر اساس گزارش NiceHash، Skalamatch همچنین پیش از نصف شدن بعدی که برای اوایل مارس 2024 برنامه ریزی شده است، چشم انداز صعودی را در مورد ارزهای دیجیتال اصلی بر اساس ارزش بازار بیان کرد.

شمارش معکوس نصف شده توسط NiceHash.

بیت کوین از لحاظ تاریخی در چرخه های چهار ساله عمل کرده است و روند صعودی آن اندکی پس از هر نصف شدن آغاز می شود.

تئوری پشت چرخه قیمت این است که وقتی پاداش های بلوک به نصف کاهش می یابد، بیت کوین موجود کمیاب تر و در نتیجه ارزشمندتر می شود.

بر اساس گزارش Cointelegraph Pro، بیت کوین در مسیر رشد نزدیک به 70 درصدی در سال 2023 قرار دارد و از 16521 دلار به 28060 دلار در مقایسه با شاخص S&P 500 که در مدت مشابه کمی بیش از 7 درصد افزایش یافت، افزایش یافت.

شروع رشک‌برانگیز بیت کوین در سال 2023 در شرایطی اتفاق می‌افتد که فقط می‌توان آن را به عنوان شرایط ضعیف بازار و نظارتی توصیف کرد که ممکن است همچنان بر قیمت‌ها تاثیر بگذارد.

موسسات رمزنگاری مستقر در ایالات متحده برای یافتن شرکای بانکی و نقدینگی پس از فروپاشی بانک‌های دوستدار رمزنگاری مانند Silvergate، Silicon Valley و Signature Bank، با مشکل مواجه شده‌اند. تعامل با کریپتو

مربوط: بیت کوین “با بادهای مخالف” روبرو می شود زیرا عرضه پول ایالات متحده به پایین ترین سطح از دهه 1950 رسیده است.

علاوه بر این، طبق گفته های CoinMarketCap، دو صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در جهان، بایننس و کوین بیس، اخیراً تحت نظارت نظارتی قرار گرفته اند.

در 22 مارس، Coinbase یک اطلاعیه Wells از کمیسیون بورس و اوراق بهادار دریافت کرد که در مورد اقدامات اجرایی احتمالی توصیه می کرد. در همین حال، بایننس توسط کمیسیون معاملات آتی کالا به دلیل نقض قوانین معاملات و مشتقات شکایت کرده است.

با این حال، احساسات کریپتو با وجود این رویدادها همچنان مثبت است.

شاخص ترس و طمع کریپتو، شاخصی که برای اندازه‌گیری احساسات ارزهای دیجیتال استفاده می‌شود، در حال حاضر در قلمروی حریصانه قرار دارد و هدف آن بالاترین سطحی است که از نوامبر 2021 مشاهده نشده است – بالاترین قیمت بیت کوین، ارزش است.

شاخص ترس و طمع رمزنگاری شده (نمایش). سس: جایگزین.من

آسیا اکسپرس: صرافی زو سو به حجم 13.64 دلار رسید، Huobi در خطر است

نویسنده: Luke Huigsloot

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا