🚨 اخبار ارز دیجیتال

اسکاراموچی از اخبار منفی در مورد راه اندازی ETF بیت کوین انتقاد می کند

فهرست

  • دیدگاه بدبینانه اکونومیست
  • با دقت قدم بردارید

آنتونی اسکاراموچی، در پاسخی پرشور به مقاله اخیر در اکونومیست. انتقاد کرد تصویری منفی از بازار در حال ظهور ETF بیت کوین.

مقاله مورد بحث که موفقیت ETF های بیت کوین را پس از تایید مدت ها مورد انتظار کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) زیر سوال می برد، بحث و جدل هایی را در میان حامیان ارزهای دیجیتال برانگیخت.

اسکاراموچی، که به خاطر احساسات صعودی خود نسبت به ارزهای دیجیتال شناخته شده است، با این سوال که اگر خروج ۵ میلیارد دلاری از ETF به عنوان یک ناامیدکننده تلقی شود، چه چیزی موفقیت را به همراه دارد، دیدگاه بدبینانه را به چالش کشید.

او در این فکر کرد: “اگر یک استارت آپ ETF 5 میلیارد دلاری بد باشد، چه خوب است؟ اگر چیزی غیر از بیت کوین باشد.”

دیدگاه بدبینانه اکونومیست

مقاله اکونومیست سفر به تایید SEC 11 برنامه ETF بیت کوین را نشان می دهد، نقطه عطفی که پس از سال ها انتظار و افزایش قیمت بیت کوین به آن رسیده است.

اما این گزارش بر شروعی نه چندان خوش‌بینانه برای این ETFها تاکید می‌کند و به کاهش ۷ درصدی قیمت بیت‌کوین از زمان تصویب و مقدار تقریباً مساوی ورودی و خروجی بین ETFهای تازه راه‌اندازی شده و Grayscale Bitcoin Trust اشاره می‌کند.

او پتانسیل ETF های بیت کوین را با عملکرد تاریخی ETF های طلا مقایسه می کند و به تفاوت های قابل توجهی در پویایی بازار و رفتار سرمایه گذاران اشاره می کند.

تجزیه و تحلیل نشان می دهد که ETF های بیت کوین ممکن است مانند ETF های طلا تاثیر دگرگون کننده نداشته باشند.

با دقت قدم بردارید

در همین حال، طبق گفته بلومبرگ، معاون راه حل های مدیریت دارایی LPL Financial، راب پتمن، هنوز به این گروه ملحق نشده است.

در عوض، او دکمه مکث را می‌زند و خواستار سه ماه مطالعه عمیق این ETF‌های جدید بیت‌کوین است، قبل از اینکه آنها را به لیست LPL اضافه کند.

این حرکت محتاطانه اما حساب شده منعکس کننده احساسات گسترده تر در دنیای مالی است، جایی که اشتیاق برای ETF ها به دلیل نگرانی آزاردهنده در مورد طول عمر آنها کاهش یافته است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا