اخبار ارز دیجیتال

Scaramucci در Grayscale's Mini Bitcoin Trust: قطار از ایستگاه خارج شد

فهرست

  • محور استراتژیک مقیاس خاکستری
  • خروجی های بزرگ GBTC

آنتونی اسکاراموچی، یکی از نام‌های مطرح اخیر دنیای سرمایه‌گذاری ریخته شده است آب سرد روی طرح Grayscale Investments برای راه‌اندازی «مینی بیت‌کوین تراست» ریخته شده است.

اسکاراموچی پیش‌بینی می‌کند که این ابتکار با تاخیر مواجه خواهد شد و بخش قابل توجهی کمتر از حد انتظار از دارایی‌های Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) را واگذار خواهد کرد.

او افزود: «قطار ایستگاه را ترک کرده است.

محور استراتژیک مقیاس خاکستری

در اقدامی جسورانه برای رقابتی ماندن، Grayscale Investments برای یک بیت‌کوین ETF جدید به نام Grayscale Bitcoin Mini Trust ثبت نام کرده است.

این ETF جدید، که هدف آن رسیدگی به جریان‌های خروجی از GBTC موجود خود و جلب نظر سرمایه‌گذاران گسترده‌تر است، احتمالاً نسبت هزینه کمتری را پیشنهاد می‌کند.

این ابتکار با ارائه یک ETF با کارمزد کمتر به دارندگان GBTC موجود و تشویق سرمایه‌گذاران جدید با وسیله‌ای سرمایه‌گذاری در دسترس‌تر، به تغییر موقعیت Grayscale می‌پردازد.

Grayscale امیدوار است با انتقال بخشی از بیت‌کوین از GBTC به ETF جدید، جلوی موج خروج را بگیرد و تسلط خود را در فضای سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال تثبیت کند.

خروجی های بزرگ GBTC

همانطور که U.Today گزارش داد، بیت کوین تراست Grayscale شاهد خروجی به ارزش بیش از ۱۰ میلیارد دلار بود. اما پاسخ سریع Grayscale به اپلیکیشن بیت کوین Mini Trust نشانه هایی از تثبیت خونریزی را نشان داده است.

Nate Geraci، کارشناس ETF، گفت: “جالب است که BTC از طریق یک spinoff غیر مالیاتی از سهام GBTC کاشته می شود. من این حرکت را دوست دارم.” ارسال شد در X.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا