اخبار ارز دیجیتال

اسکاراموچی پیشتاز مناقصه بازوی VC بانک سیلیکون ولی: گزارش

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

SkyBridge Capital متعلق به آنتونی اسکاراموچی یکی از شرکت‌های مدیریت دارایی است که در مناقصه بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر بانک سیلیکون ولی پیش‌بینی می‌شود که در هفته‌های آینده فروش آن پیش‌بینی می‌شود.

گروه مالی SVB، شرکت مادر سابق بانک سیلیکون ولی، در حال نزدیک شدن به توافق برای فروش بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر خود SVB Capital است.

بر اساس گزارش 15 سپتامبر در وال استریت ژورنال – به نقل از منابع آگاه – SkyBridge Capital و Atlas Merchant Capital متعلق به آنتونی اسکاراموچی در مراحل پایانی روند مناقصه هستند و گفته می شود که در نبردی شدید با شرکت Vector Capital مستقر در سانفرانسیسکو.

مقامات ادعا کردند که بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر SVB می تواند بین 250 تا 500 میلیون دلار فروخته شود، اما فروش نهایی تضمین نشده است و همچنان منوط به تایید کمیته طلبکاران خواهد بود. او هشدار داد که بازنگری لازم است.

انتظار می‌رود در هفته‌های آینده تصمیمی درباره این فروش در دادگاه گرفته شود.

شایان ذکر است، SVB Capital در ورشکستگی فصل 11 جامع SVB گنجانده نشده است و بانک گفته است که علیرغم فروش به “عملیات تجاری عادی” ادامه خواهد داد.

SVB Capital یک پلت فرم سرمایه گذاری با طیف گسترده ای از سرمایه گذاری ها، از جمله پشتیبانی از دیگر شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر پیشرو دره سیلیکون مانند Sequoia و Andreessen Horowitz (a16z) است.

از دسامبر 2022، SVB Capital دارای 9.5 میلیارد دلار دارایی در 20 صندوق و 760 شرکت، از جمله سرویس تحلیل زنجیره بلوکی Chainalysis است.

مروری بر دارایی های SVB Capital از دسامبر 2022. منبع: SVB Capital

در همین حال، SkyBridge Capital متعلق به اسکاراموچی، حدود 1.8 میلیارد دلار دارایی را مدیریت می کند. از این مقدار، تقریباً 580 میلیون دلار در ارزهای دیجیتال و سایر سرمایه‌گذاری‌های مرتبط با دارایی‌های دیجیتال نگهداری می‌شود.

Cointelegraph برای اظهار نظر با Skybridge Capital و SVB Capital تماس گرفت، اما پاسخی به موقع برای انتشار دریافت نکرد.

مربوط: سناتورها ارز دیجیتال را عامل سقوط مالی می دانند و مدیران بانک ها را به به جیب زدن میلیون ها دلار متهم می کنند

در اوایل سال جاری، بانک سیلیکون ولی توسط ناظر مالی کالیفرنیا در 10 مارس تعطیل شد و در 17 مارس اعلام ورشکستگی کرد. قبل از فروپاشی، بانک سیلیکون ولی یکی از معدود مؤسسات مالی در ایالات متحده بود که خدمات بانکی را به شرکت‌های ارز دیجیتال ارائه می‌کرد. .

SVB همراه با سایر بانک های رمزنگاری و فن آوری دوستدار، از جمله Signature Bank و Silvergate Bank سقوط کرد که بعدها بدترین بحران بانکی از سال 2008 تلقی شد.

در اوایل سال جاری، بخش بانکداری سرمایه گذاری SVB Financial، معروف به SVB Securities، به موسس جف لیرینک و سایر مدیران ارشد به قیمت 100 میلیون دلار فروخته شد.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید – بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند


نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا