🚨 اخبار ارز دیجیتال

هشدار کلاهبرداری: XRP Rival Hedera (HBAR) در مورد ایردراپ جعلی هشدار می دهد

Hedera (HBAR)، یک بازیکن پیشرو در صنعت راه حل های رمزنگاری سازمانی و رقیب XRP، اقدامات پیشگیرانه ای را برای هشدار دادن به جامعه خود در مورد تهدید فزاینده حملات کلاهبرداری انجام داده است. هدرا در پست اخیر خود در شبکه های اجتماعی بر موضع خود در مورد ایردراپ تاکید کرد و به صراحت اعلام کرد که در چنین فعالیت هایی شرکت نمی کند.

در این اخطار از دنبال‌کنندگان خواسته شد تا بسیار مراقب باشند و از هرگونه پیام یا پیوندی که خلاف آن را ادعا می‌کند دوری کنند، زیرا ممکن است تله‌هایی باشند که توسط بازیگران مخرب ایجاد می‌شوند.

رواج طرح های تقلبی airdrop به عنوان یک تهدید مهم در دنیای رمزارز ظاهر شده است. XRP قبلاً سهم خود از کلاهبرداری را دیده است، جایی که تبلیغات فریبنده نوید هدایای نمادین سخاوتمندانه را می دهند و قربانیان دستشان خالی می ماند.

سیگنال موفقیت

ذکر مکرر از Hedera و رمز بومی آن HBAR در چنین زمینه‌های شوم ممکن است نشان‌دهنده افزایش علاقه به پروژه در بین سرمایه‌گذاران باشد و در نتیجه توجه کلاهبرداران فرصت‌طلب را به خود جلب کند که به دنبال سرمایه‌گذاری بر این محبوبیت فزاینده هستند.

به عنوان مثال، زمانی که XRP به وضعیت غیرامنیتی دست یافت و قیمت آن در شکایت SEC علیه ریپل در ماه جولای ۱۰۰ درصد افزایش یافت، کل فضای ارزهای دیجیتال مملو از تبلیغات جعلی برای این ارز دیجیتال محبوب شد.

تحولات اخیر بر اهمیت فزاینده Hedera در فضای رمزنگاری تاکید کرده است. به ویژه توکن HBAR طی سه هفته گذشته، همزمان با اعلامیه های اصلی، شاهد افزایش حیرت انگیز ۷۶ درصدی ارزش بوده است.

این موارد شامل تصویب تخصیص قابل توجهی از توکن های HBAR به ارزش بیش از ۴۰۰ میلیون دلار برای توسعه اکوسیستم پلت فرم است. علاوه بر این، یک قرارداد پنج ساله مهم به ارزش یک چهارم میلیارد دلار با وزارت سرمایه گذاری عربستان سعودی امضا شد که باعث ارتقای بیشتر شهرت هدرا در صحنه جهانی شد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا